Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neeutanazuotas veislės brokas- jauna bengalų katytė nori gyventi!

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nors ji iš anksto žinojo, kad Saulė negalės likti kartu su ja, negalėjo leisti jos taip lengvai išbraukti iš gyvenimo, norėjo bent pasižiūrėti, o gal ji visgi turi bent menkutį š...

Nors ji iš anksto žinojo, kad Saulė negalės likti kartu su ja, negalėjo leisti jos taip lengvai išbraukti iš gyvenimo, norėjo bent pasižiūrėti, o gal ji visgi turi bent menkutį šansą gyventi?


Šiuo metu Saulei maždaug 6 mėn., jai nustatytas „corona“ virusas, kuris nuo vaikystės lėmė neurologines problemas: Saulė sunkiai laiko pusiausvyrą, eidama griuvinėja, negali pati užšokti/nušokti nuo lovos, sunkiai priauga svorį, jos sveikatos būklė nėra stabili. Paprasčiau kalbant- tai katytė su negalia, kurios visas bengališkas grožis dar neatsiskleidė, bet gal kada nors...


Sunkiomis dienomis laikina Saulės globėja ne kartą susimąstė, ar tai nėra tik „šokinėjimas prieš gamtą“, ar ji gali gyventi būdama tokia, kokia yra ir ar tokia ji bus kam nors reikalinga..? Bet vos taip pagalvodavo, Saulytė visom keturiom letenėlėm puldavo įrodinėti, kad gyventi ji tikrai nori! Kad nežino ar gali, ir kiek galės, bet kad nori- tegu nieks nedrįsta abejoti. Na taip, Saulytė valgydama čepsi, iš pasimėgavimo, pusmetrio spinduliu pridrabsto maisto, lėkdama pas žmogų ant kelių dar kelis kartus parklumpa, bet tikslą pasiekia, o kai prasčiau jaučiasi, ne visada suspėja iki kraiko dėžutės, bet ką bedarytų, ji visada stengiasi. Ir ji turi didelę bengališką širdį... Žmogus jai- geriausias draugas, vienintelis gelbėtojas ir užtarėjas. Kad ir kaip jaustųsi, žmogui ji visada vienodai gera ir atsidavusi. Be to ji mėgsta maudytis!


Ir nors Saulės ateitis miglota, ji nori turėti namus... Ji nori, kad ją kas nors pamiltų. Šiuo metu jai kartą į mėnesį turi būti leidžiami steroidai, nuo tų pačių steroidų jos kailiukas yra prastos būklės (tarsi pašiurpęs, o ausytės praplikusios). Veterinarai neprognozuoja jos ateities, bet per pastaruosius kelis mėnesius jos būklė tik gerėjo ir yra šansų, kad su laiku ji jausis vis geriau ir tam tikras bėdas ji „išaugs“. Bet ar atsiras toks žmogus, kuris suteiks jai šansą? Beje, dėl turimo „corona“ viruso, Saulė gali būti vienintelis gyvūnas namuose. Žmonėms jis neturi jokios įtakos.


Jei norite ir turite galimybę padėti Saulei ir padovanoti jai namus, skambinkite Sigitai 8 600 42545 (Vilnius)!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt