Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prašome pagalbos: gyvas taikinys Kyviškėse (vaizdai N-18)

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ne, ji nebuvo tik šuo. Ji buvo tik taikinys... Gyvas taikinys, kokiam nors išgėrusiam megėjui pramiklinti atgrubusias rankas ir nuskriaudus silpnesnį, įsivaizduoti, kad pakėlė...

Ne, ji nebuvo tik šuo. Ji buvo tik taikinys... Gyvas taikinys, kokiam nors išgėrusiam megėjui pramiklinti atgrubusias rankas ir nuskriaudus silpnesnį, įsivaizduoti, kad pakėlė savo paties vertę. Žinot, ir visgi žodį „nuskriaudus“ reikėtų pakeisti į kitą, labiau atitinkantį tiesą- galutinai suluošinus. Būtent tokia dabar yra kalytė, kurią praminėme Kim.


Vieną dieną į „Tautmilės prieglaudėlę“ atvyko vyriškis iš Kyviškių prašyti pagalbos ten klaidžiojančiai „kažkieno“ pašautai kalytei. Pats vyras sakėsi negalintis nei pagauti nei atvežti, nes anot jo kalytė niekam nepriklauso, žmonėmis nepasitiki ir arti neprisileidžia. Nors visa tai girdint, misija toli gražu nepasirodė paprasta, o permetus akim prieglaudos narvus nei vieno laisvo nepamatėm, vistiek važiavom. Nes kartais nevažiuoti tiesiog negali.
Atvykus, lentpjūvėje dirbantys vyrai jau buvo užspendę kalytę būdoje. Per didelę baimę, nedidelę kovą ir atsisukusią sėkmę, Kim netrukus atsidūrė mūsų narve. O tada ilgas ir tiesus kelias į operacinę. Šūvis nebuvo pakankamai taiklus, kad ją pribaigtų, bet jis pakankamai tiksliai sudarkė niekam nereikalingo gyvūno gyvenimą, paversdamas jį dar ir neįgaliu.


Kim teko amputuoti visą priekinę koją... Spėjama, kad pašauta ji išbuvo apie savaitę ir audiniai jau buvo pradėję pūti. Nei šeimininkų, nei šaulio nė kvapo. Kim vietinių jau buvo matoma apie pusę metų klajojusi be vietos, nuo vienų prie kitų. Ir žinot, kuo tokios situacijos sunkiausios? Nes vidinis konfliktas tiesiog drasko vidų, tarsi pjaunasi protas su jausmais, o sprendimą: gaivinti ar palydėti anapilin turi priimti akimirksniu. Ir, žinoma, net suprasdamas, kad suteiktas šansas išgyventi nebūtinai reikš gyvenimą, pasižiūri į jos akis ir pažadi, kad dėl jos padarysi viską. Ar padėsit mums ir Kim?


Ar žinote, kodėl ji Kim? Nes savo prieglaudėlėje turėjom ir Kimą: partrenktą šunį, kurio atsisakė šeimininkai, sužinoję, kad nuo šiol jis turės gyventi su trim kojom, nes vienos išgelbėti nebepavyks. Mes jį išgelbėjom, išsaugojom ir... Jo istorijos pabaiga buvo pati šviesiausia, kokią tik galima įsivaizduoti- jis rado puikius namus! Todėl, Kim, gražuole, mes dovanojam Tau šį vardą kaip talismaną linkėdami ir tikėdami tik geriausia pabaiga! Nes Tu nesi tik taikinys, nes Tu nesi tik šuo...


Kim operacija, žaizdos drenavimas, perrišimai, gydymas pooperaciniu laikotarpiu kainuos ne tik daug fizinių jėgų, bet ir pinigų, todėl labai prašome Jūsų palaikymo už kurį būsime stipriai dėkingi. Galėdami prisidėti nors po truputį, paaukoti galite į „Tautmilės globa“ sąsk. mokėjimo paskirtyje nurodę „Kim gydymui“:


Všį „Tautmilės Globa“
Įmonės kodas 302710895,
A.sąsk. LT677300010130362000


Iš anksto dėkojame!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt