Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rika laukia kalėdinio stebuklo ir ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kaip ji atsidūrė gatvėje, niekas nepapasakos. Iš gilaus, mąslaus žvilgsnio matyti tik tai, kad gyvenimas jos nelepino. Nors kalytei tik apie 2 metukus, žvilgsnyje - rimtis ir santūrumas. Nesugebėjo mažylė išvengti ir mirtį nešančios kilpos - atsidūrė „Grindoje“, ten, kur kvepia baime, skausmu ir neviltimi, ten, iš kur iškeliaujama Vaivorykštės šalin ir tik vienetams pavyksta atsilaikyti ir toliau žengti Gyvenimo keliu.

Kaip ji atsidūrė gatvėje, niekas nepapasakos. Iš gilaus, mąslaus žvilgsnio matyti tik tai, kad gyvenimas jos nelepino. Nors kalytei tik apie 2 metukus, žvilgsnyje - rimtis ir santūrumas. Nesugebėjo mažylė išvengti ir mirtį nešančios kilpos - atsidūrė „Grindoje“, ten, kur kvepia baime, skausmu ir neviltimi, ten, iš kur iškeliaujama Vaivorykštės šalin ir tik vienetams pavyksta atsilaikyti ir toliau žengti Gyvenimo keliu. Ten ir vardu niekas nevadina, ten yra tik Mirties nuosprendžio numeris. Jos numeris buvo 637. Ilgai ji laukė savo eilės prie Giltinės dalgio, gal tikėjo, o gal ir ne, kad ją kas nors pastebės.

Pastebėjo.

Ir ji išėjo įkvėpti tyro oro Kauno prieglaudėlėje „Penkta koja“. Dabar turi netgi vardą - RIKA. Jaunutė su sunkia gyvenimiška patirtimi jau sužinojo, kad yra žmonių, kuriems ji rūpi. Keista, bet Rika moka ištikimai mylėti, ramumu, gerumu dvelkiančios akys parodo, kad Rika klusniai ir kantriai lauks savojo žmogaus, kuriam galėtų atiduoti visą savo širdies šilumą, draugiškumą, palankumą, kurių turi savyje tiek daug. Tereikia Žmogaus, kuris šioje „Tuštybės Mugėje“ ieško ko nors tikro - meilės, ištikimybės, ramybės. Rika visa tai turi savyje ir pasirengusi pasidalinti."

Rika yra sterilizuota,paskiepyta ir nukirminuota.

Skambinti:+370 685 42471

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt