Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiagis – pilna galva pūlių. Padėkite pasveikti, katinėlis stacionare

Šiagis
Šiagis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pažįstame mes tokį Šiagį iš Druskio g. Prieš metus jis vargšiukas turėjo abscesą ant kojos, teko jį talpinti į stacionarą, gydyti.  Prieš savaitę į mus kreipės Druskio g. kačių...

Pažįstame mes tokį Šiagį iš Druskio g. Prieš metus jis vargšiukas turėjo abscesą ant kojos, teko jį talpinti į stacionarą, gydyti.  Prieš savaitę į mus kreipės Druskio g. kačių maitintojos ir pranešė, kad vėl bėdos su Šiagiu. Katinėlis grįžo su didžiule žaizda ant galvos, labai sulysęs, suvargęs. Moterytės pačios gydė žaizdą antibiotiko milteliais, ši užsitraukė, bet gyvūnui negerėjo, priešingai, jis nustojo valgyti, pradėjo slėptis, vos paeiti. Pasirodo, žaizda „užsitraukė“ tik paviršiuje, o viduje kaupėsi pūliai, nuodijo visą organizmą, kėlė kūno temperatūrą, uždegimas keliavo į gilesnius audinius.

Tuoj supakuotas ir pristatytas į gydyklos stacionarą. Ten padaryta tikro operacija – prapjauta galva, ištraukti pūliai, palikta skylė jiems išbėgti. Kadangi katinas labai išseko, dehidratuotas, pastatyta ir lašelinė. Šiagis gauna vaistų, pagaliau pradėjo valgyti. Pusantros savaitėlės stacionare, tada reabilituotis į laikiną globą.

Bet tai savaitėlei stacionare ir gydymui labai reikalinga visų Jūsų parama. Nebeišsimokame gydykloms. Šiagis laukti negalėjo, kol mes surasime lėšų jo gydymui. Vėl į skolą.

Tikimės tilpti į 300 lt.

Šiagis – nuostabus katinas, mielas, gražus juodis, kuriam labai reikia dėmesio. Žinoma, jam geriau būtų gyventi namuose, o ne gatvėje, bet kol nėra ilgalaikės globos iki padovanojimo, katinėlis gyvena lauke, kur kasdien gauna pavalgyti, turi guoliuką. Šiagis kastruotas. Panašu, kad gauna į kailį nuo kitų katinų, dėl ko periodiškai formuojasi abscesai. Vargšiukas Šiagis. Padėkime jam pasveikti.

skambinkite: 8689 73782, 8615 58898
rašykite: info@rainiukas.lt
skaitykite: http://www.rainiukas.lt
prisijunkite: http://www.facebook/rainiukas.vsi

Mūsų rekvizitai paramai:
VšĮ „Rainiukas“, 302733794
A/S LT 56 7300 0101 3075 8928
Dėkojame už Jūsų gerą širdį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt