Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ateinu balsuoti, o už mane jau balsuota! Kas suklastojo parašą?

Suklastotas Aušrinės parašas per Prezidento rinkimus
Suklastotas Aušrinės parašas per Prezidento rinkimus
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Visur kalbame apie demokratiją, demokratiškus rinkimus, agituojama balsuoti ,kad esą būtų išrinktas tautos atstovas. Esu 18metė, pirmą kartą atėjusi balsuoti, atliekanti savo...

Visur kalbame apie demokratiją, demokratiškus rinkimus, agituojama balsuoti ,kad esą būtų išrinktas tautos atstovas.

Esu 18metė, pirmą kartą atėjusi balsuoti, atliekanti savo pilietinę pareigą. Ir tikriausiai jei ne žmonės, buvę šalia ir supratę situacijos rimtumą, būčiau nesureikšminusi to, kas nutiko. Atėjusi į rinkimų patalpą gavau bilietą, priėjau prie ,,komisijos narės„ su sąrašu, kuriame kiekvienas rinkėjas pasirašo už tai, kad balsavo.

Tame laukelyje, kuriame buvo mano vardas, be mano pavardės buvo tik mano tėčio ir mamos duomenys, taigi niekas tame laukelyje daugiau nepasirašinėjo. Tačiau už mane jau buvo pasirašyta.

Parašas atrodė taip, lyg būtų bandyta preliminariai nuspėti, koks būtų mano parašas pagal vardo ir pavardės pirmas raides, o visas personalas aiškino, jog matyt kitas žmogus pasirašė ne savo vietoje.

Deja, sutikrinus visų tame lape esančių asmenų numeriukus ir korteles, nerado nei vieno ne ten pasirašiuosi ar trūkstamo parašo, nors taip karštai tvirtino, jog įsivėlė klaida. Norėjau įkelti nuotrauką ir vaizdo bei balso įrašus, kaip ,,sprendžiama“ situacija, tačiau pasirodo tai galėtų man užtraukti baudžiamąją atsakomybę.

Todėl tiesiog dar kartą pagalvokime – kokia dar demokratija, kokie rinkimai ir koks bus prezidentas, kai už pačius piliečius balsuoja kažkas kitas :)

Komentaras nuotraukai. Suklastotas parašas: mano pavardės pirmoji raidė K – paraše gan aiškiai matyti A ir K raidės.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Temos Rinkimai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt