Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo skundas. Neegzistuojanti 14-os dienų technikos grąžinimo garantija?

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dėl nepasisekusio pirkinio į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytoja Ida. „Sekmadienį (01.05) su vyru nuvykome į „Topo centrą“ ir už 229 Lt nusipirkome mikrobangų krosnelę (...

Dėl nepasisekusio pirkinio į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytoja Ida.

„Sekmadienį (01.05) su vyru nuvykome į „Topo centrą“ ir už 229 Lt nusipirkome mikrobangų krosnelę (pavadinimo neminėsiu, nes šiuo atveju priekaištai adresuojami ne gamintojui, o pardavėjui). Jau tą patį vakarą, parsivežus ją namo, jungiant bet kokią mikrobangų krosnelės funkciją kaskart buvo išmetamas elektros saugiklis. Kadangi prieš tai naudojant dar galingesnę, bet per šešerius metus sau poilsį jau užsitarnavusią mikrobangų krosnelę, niekada tokių problemų nekilo veikiant net daugumai buities prietaisų, esančių namuose, nusprendėme pasinaudoti plačiai „Topo centro“ afišuojama 14-os dienų grąžinimo garantija, pakeisti ar grąžinti brokuotą techniką ir atgauti sumokėtus pinigus. Deja, situacija toli gražu nesiklostė taip paprastai, kaip manyta.

Kadangi namuose auginu vienerių metukų dukrytę, apsirgęs vyras antradienį (01.07) padarė tai, ko dėl ligos negalėjo padaryti pirmadienį – nuvežė mikrobangų krosnelę į „Topo centrą“. Paaiškinus situaciją konsultantui pastarasis pareiškė, jog prekės pakeisti jis negali, pinigų grąžinti – taip pat. Pasiteiravus, ką tuomet reiškia plačiai skelbiama 14-os dienų grąžinimo garantija, buvo atsakyta, jog ši garantija taikome viskam, išskyrus elektronikos prietaisus. Čia mums kilo klausimas: „O ar daug tokių prekių, ne elektroninių, buities technikos ir elektronikos parduotuvėje „Topo centre“ yra? Atsakymas: nuleista galva ir tyla.

Kitas mūsų žingsnis buvo veikiau diplomatiškas nei sovietiniam lietuvių mentalitetui būdingas konsultanto užsipuolimas ir koneveikimas. Kadangi, kaip jau minėjau, auginu dukrytę, kuri ne tik vakarais, bet ir vidury nakties vis dar mėgsta atsigerti šilto pieno, mikrobangų krosnelę pirkome tam, jog galėtume ja naudotis ir nežadintume kaimynų naktį pravirkusios dukrytės ašaromis. Pateikus šį argumentą ir paprašius, jog būtų leista pasikalbėti su kitu atsakingu asmeniu, tokios galimybės mes nesulaukėme. Mums buvo pasiūlyta apsilankyti darbo metu. Tačiau ką daryti, jei darbdavys nesutinka apmokėti už teisybės paieškas įsigijus nekokybišką daiktą? Bet ir ne tai svarbiausia.

Galiausiai paklausus, kokią išeitį konsultantas mums siūlo, atsakymas buvo paprastas - mikrobangų krosnelę turi apžiūrėti meistras, ją gali tekti remontuoti ir visa tai gali užtrukti mažiausiai pusantros savaitės. Jos pakeisti negalima, pinigų grąžinti negalima. Reziumė: likome be mikrobangų krosnelės, kuri šiuo laikotarpiu mums išties reikalinga, ir be 229 Lt, už kuriuos galėtume nusipirkti bet kurią kitą mikrobangų krosnelę.

Negana to, ne mažiau juokingai skambėjo konsultanto klausimas mums beišeinant iš parduotuvės: „o gal jums tiesiog reikia pasikeisti elektros saugiklius?“ Kaip manote, ar nieko prieš būtų mūsų nuomojamo buto šeimininkė, jei nuspręstume tai padaryti dėl visiškai neobjektyvios priežasties? Tegu lieka atsakymas į šį klausimą neatsakytas, juk ir taip visa situacija nėra pagrįsta logika“, – pasakoja skaitytoja Ida.

Ikrauk.lt kreipėsi į „Topo centro“ administraciją. Gautas „Topo centro“ atstovės Linos Mažeikienės komentaras.

Atsiprašome klientės dėl patirtų nepatogumų. Minima situacija jau yra išspręsta, o klientės lūkesčiai, tikimės, visiškai patenkinti.

„Topo centre“ teikiame 14 dienų grąžinimo garantijos paslauga prekėms, kurios yra nenaudotos, jų pakuotės nėra pažeistos ir klientas turi pirkimo dokumentus. Tačiau jeigu norima grąžinti prekę, kuri yra naudota ir kyla įtarimų dėl jos kokybės, mes privalome prekę patikrinti gamintojo autorizuotame serviso centre. Nemalonu, tačiau išsiaiškinti
priežastis reikia laiko, nepaisant to, dedamos visos pastangos, kad pirkėjai liktų patenkinti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt