Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dpoezija.lt kviečia į festivalį (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau šį savaitgalį Giruliuose ant jūros kranto susibėgs visos Lietuvos dainuojamosios poezijos atlikėjai ir jų gerbėjai.

Jau šį savaitgalį Giruliuose ant jūros kranto susibėgs visos Lietuvos dainuojamosios poezijos atlikėjai ir jų gerbėjai.

Vėl apsisuko metų karuselė ir vėl laikas krautis kuprines, nubraukti nuo gitarų dulkes ir vykti į Girulius¡ į kasmetinį „dpoezija.lt susirenka“ festivalį. Tai jau trečiasis visus jaunuosius Lietuvos bardus ir dainuojamosios poezijos atlikėjus vienijantis dviejų dienų trukmės renginys. Kuris stengiasi surinkti kuo daugiau entuziastų, kūrybingų žmonių pagroti kartu, pasidalinti kūrybiniais sumanymais, galbūt kurti bendrus projektus ir pristatyti savo dainas.

Festivalio metu scenoje pasirodys tiek dainuojamosios poezijos mėgėjams gerai žinomi atlikėjai, tiek į plačiuosius vandenis dar neišplaukę talentai. Šeštadienį ir sekmadienį vyksiančiuose nemokamuose koncertuose pasirodys dpoezija.lt įkūrėjas ir idėjinis vadas Jonas Baltokas, auksinių rankų bardas Romas Naidzinavičius, lyrikas Justinas Žilinskas,fatališko balso savininkė Virginija Gaudinskaitė,vyriškas duetas iš Raseinių Darius Leveckis ir Rytas Germanavičius, paslaptingasis Juozapas Liaugaudas, jauna ir žaisminga Ieva Prūsaitė, uždegantis Agnės ir Grettos duetas, charizmatiškasis Valerijus Serelis, aktyvus ir kūrybingas patirties dalintojas Linas Švirinas, romantiškoji „Arktis" (Sandra Valerkaitė, Dovilė Zavedskaitė), žmogus orkestras Žilvinas Vingelis, jaunoji Indrė Gegeckaitė, savito amplua savininkas Gedas Lukšas, vis kitoks Mykolas Jokubauskas, nenuoramos Timohi, „kalbuojamosios" poezijos išradėjas, bliuzo pasaulio atstovas Aleksandr Belkin ir Gražina Deičko,„Atikos" vadas ir šiaip žmogus prie dūšios Darius Žvirblis, Vilija Urbonienė, „Trys mūzos", duetas Žydrė Adomaitienė ir Liuda Kašėtienė iš Šilutės, Šarūnas Petrutis, Adolfas Nausėda. Nepaslaptis, kad scenoje tikimės išvysti ir Ievą Narkutę.

Po šeštadieninių koncertų vyks poezijos skaitymai bei laisvos muzikinės improvizacijos laužo šviesoje. Sekmadienio rytą palapinių miestelio gyventojus pažadins ne jūros ošimas, o muzikos garsai. Po paskutinio koncerto vyks talka, kurios metu atlikėjai kartu su klausytojais tvarkys aplinką. „Nesiekiame nei komercinės sėkmės, nei pigaus populiarumo. Šis renginys - tai dovana sau ir klausytojams. Tiesiog norime padėkoti visiems, kurie mus mato, mus girdi ir mus palaiko", - kalbėjo renginio sumanytojas, dpoezija.lt įkūrėjas J.Baltokas.

Renginiai prasidės šeštadienį, liepos 30d. 14 val., (atvykti kviečiame anksčiau) prie vadinamųjų „Dzotų" - pajūrio kopose esančių gynybinių Antrojo pasaulinio karo įtvirtinimų. Dpoezija.lt garantuoja muziką ir gerą nuotaiką, o renginio svečiams pataria nepamiršti palapinės ir būrio draugų.

Dpoezija.lt - tai pirmoji ir vienintelė interneto svetainė, kurioje bardai tiesiogiai bendrauja su savo klausytojais, dalijasi naujausiais savo dainų įrašais bei skelbia dainuojamosios poezijos padangėje sklandančias naujienas. Ši svetainė kelią į žanro gerbėjų širdis padėjo surasti tiek jau minėtiems atlikėjams, tiek tokiems talentams kaip Alina Orlova, Eglė Sirvydytė, Ovidijus Jucys bei Mindaugas Briedis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt