Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dub Fx: „Aš ne profesionalas, aš gatvės – muzikantas“ (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Užpildyta visa Menų fabriko „Loftas“ erdvė, karštis, eilės prie įėjimų ir žinomiausios Dub Fx atlikėjo dainos – tai netikėtai įvykęs Dub Fx ir „Flower Fairy“ gyvas pasirodymas Vilniuje.

Užpildyta visa Menų fabriko „Loftas“ erdvė, karštis, eilės prie įėjimų ir žinomiausios Dub Fx atlikėjo dainos – tai netikėtai įvykęs Dub Fx ir „Flower Fairy“ gyvas pasirodymas Vilniuje.

Tūkstančiai pasaulinio garso atlikėjo Dub Fx gerbėjų įrodė, jog drauge nuveikti galima daug daugiau. Susibūrę į grupę socialiniame tinklalapyje „Facebook“ jie sugebėjo prisikviesti žymųjį atlikėją Dub Fx į Lietuvą. Visi bilietai į koncertą buvo išpirkti akimirksniu, o dar daugelis norinčiųjų išvysti atlikėją liko už durų, tad akivaizdu, kad Dub Fx Lietuvoje turi begalę gerbėjų.

Svečio pasirodymą puikiai apšildė „Amenų broliai“  Lietuvoje žinomi kaip jungle ir drum'n'bass muzikos atstovai.  Beveik tris valandas trukęs jų pasirodymas puikiai išjudino susirinkusiuosius. Tiesa, ir čia kai kurie klausytojai rado progą parodyti savo nekultūringą elgesį, nekantraudami išvysti vakaro žvaigždę kai kurie ėmė švilpti ant scenos esantiems „Amenų broliams“.

Pats Dub fx su sužadėtine „Flower Fairy“ pasirodė po vidurnakčio. Publika atlikėją pasitiko šūksniais bei iškeltomis rankomis. O pats muzikantas prasitarė, kad nesitikėjo sulaukti tiek daug gerbėjų. Į šį pastebėjimą publika atsakė dar garsesniais šūksniais.

Atlikėjas per daug dėmesio sceninei aprangai neskiria, tad pasirodė vilkėdamas paprastais marškinėliais ir  pamėgtomis militaristinio stiliaus kelnėmis. O štai atlikėjui talkinanti vokalistė „Flower Fairy“ ne tik tryško energija, puošėsi plačia šypsena, bet ir švytėjo savo spalvingais drabužiais, taip scenai suteikdama gyvumo.

Nuskambėjus pirmosioms dainoms viena gerbėja atlikėjui įteikė puokštę tulpių, kurią vėliau muzikantas džentelmeniškai perdavė savo sužadėtinei „Flower Fairy“. Scenoje liepsnojo meilė. Pasibaigus dainai atlikėjas vis nesusilaikydavo nepabučiavęs savo sužadėtinės, o skambant dainos žodžiams „meilė yra pakvaišusi“ (Love is crazy) pora susikabino rankomis.

Atlikėjas daug  bendravo su publika, po kiekvieno kūrinio vis ką nors pakomentuodavo. Tiesa, įvyko ir mažas incidentas: publikai koncerto metu mėtantis didele pagalve, vienas klausytojas iš minios sugalvojo ją mesti atlikėjui ir pataikė tiesiai į veidą. Tačiau Dub Fx nesutriko ir atsakė: „Jeigu metat pagalvę man į veidą, meskit ją stipriau!“ Taip prajuokinęs publiką, atlikėjas toliau tęsė pasirodymą.

Beveik dvi valandas trukusio koncerto metu buvo atliktos klausomiausios ir žinomiausios Dub Fx dainos bei kartu su „Flower Fairy“ atliekami kūriniai: „Love me or not“, „Run“, „Love Someone“, „Made“, „Soothe Your Pain“.

Pasirodymo pabaigai atlikėjas pasirinko „Love Someone“ dainą. Publika šėlo taip, jog atrodė, kad atiduoda paskutines savo jėgas. Tačiau, pasirodo, jėgų dar buvo ir atlikėjas sugrojo dar vieną dainą. Tai buvo „Ghost Busters“ koveris. Publika pašėlo ir garsiai dainavo kartu su atlikėju. Po garsių ovacijų ir šūksnių atlikėjas dar sugrįžo į sceną, tik jau grojant Dj Mamania ir ne dainuoti, o kaip tikras gatvės muzikantas – susirinkti muzikinės įrangos.

Australas Dub Fx, kurio tikrasis vardas yra Benjaminas Stanfordas, savo karjerą pradėjo būdamas gatvės muzikantu. Vėliau jis žaibiškai išpopuliarėjo dėl unikalaus gebėjimo kurti muziką, naudojant savo stiprų vokalą ir efektų pedalus (angl. Loop station). Tai atrodo taip: atlikėjas stovėdamas ant scenos įrašo Beatbox ritmą, tuomet vokalines improvizacijas ir skambant šiems garsams jis pradeda gyvai dainuoti.

Gabijos Bložytės nuotraukos

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt