Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Festivalio „Lietuvos Teatrų Pavasaris“ scenoje: jautri istorija apie svajoti nepaliaujančius tris spalvingus personažus!

Vėjas topolių viršūnėse
Vėjas topolių viršūnėse
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Balandžio 25 d. (penktadienis) 18.00 val. Kaune, Girstučio kultūros centre tegu Jūsų polėkį pažadina teatro scenoje papasakota istorija apie svajoti nepaliaujančius tris...

Balandžio 25 d. (penktadienis) 18.00 val. Kaune, Girstučio kultūros centre tegu Jūsų polėkį pažadina teatro scenoje papasakota istorija apie svajoti nepaliaujančius tris spalvingus personažus! Visus, norinčius prasmingai praleisti penktadienio vakarą, kviečiame į Rolando Atkočiūno režisuotą spektaklį pagal G. Sibleyro pjesę „Vėjas topolių viršūnėse„. Tai spektaklis apie žmogaus kovą su savo baimėmis, vienatvės pajautomis ir svajones apie išsivadavimą iš jų.
Gerald'as Sibleyr'as – šiuolaikinis prancūzų dramaturgas ir scenaristas. Moljero bei Lorenco Olivjė premijas kaip geriausia komedija pelniusi pjesė „Vėjas topolių viršūnėse“ išversta į daugiau nei 15 kalbų ir statoma įvairiose pasaulio scenose. 
Taigi, balandžio 25d. 18.00 val., Kaune, festivalio „Lietuvos teatrų pavasaris 2014“ teatro scenoje, išvysite tris ryškius portretus žmonių, kurie nesutinka būti „užrakinti„ net prieš mirtį. Spektaklio „Vėjas topolių viršūnėse“ herojai – trys ambicingi keistuoliai, trys vyrai iš skirtingų sluoksnių, skirtingų interesų ir tikėjimo. Jie nedaug ką matę, tarytum niekada ir nebuvo jauni. Tačiau nei jie patys, nei autorius jų neapverkia, atvirkščiai – juokas yra pjesės variklis. Nė vienas iš trijų keistuolių, kurių gyvenimo istorijos prabėgs prieš Jūsų akis, nesiskundžia savo likimu. Jie visi svajoja apie kelionę į kalnus, kur ošia topoliai, kur jų lapijoje žaidžia laisvas vėjas... Jie svajoja apie tai, kas nebegali įvykti, ir kasdien susirenka terasoje, kaip Beketo pjesės veikėjai prie nudžiūvusio medžio, suprasdami, kad kiekvieno jų ateityje – amžinybė. Tai kaip žaidimas, kurį jie žaidžia su malonumu, azartu ir bendrumo jausmu.
„Spektaklyje visu gražumu atsiskleidžia trys sukriošusio vyriško infantilizmo hipostazės – buvęs elitinis mamytės sūnelis (Petras Venslovas), buvęs kovinių veiksmų po moterų sijonais herojus (Albinas Kėleris) ir buvęs kariaujantis pacifistas hipis (Gintaras Adomaitis). Aktoriai sugeba suderinti ir savo meistriškus įgūdžius, ir artistinės patirties šleifą, kuris puikiai susipina su jų išgyventos gyvenimiškos patirties turtais. Scenoje stebime tris ryškias asmenybes, kurios be ypatingų išlygų nusipelnė „žvaigždžių„ titulo. Stebėdama juos, publika ne leipsta juokais – ji džiaugiasi“, – įspūdžiais apie šį spektaklį dalijasi (recenzentas J.Lozoraitis „Menų faktūra“).
Kovo 25 d. Rotušėje Kauno teatro menininkams įteikti tradiciniai „Fortūnos“ apdovanojimai,  paminėti ryškiausi šių metų Kauno teatro įvykiai, reiškiniai ir iniciatyvos. „Vėjas topolių viršūnėse“ spektaklio aktoriai G.Adomaitis, A.Kėleris, P.Venslovas ir kompozitorius V.Bartulis apdovanoti  „Fortūnos“  diplomais.

Režisierius:  Rolandas ATKOČIŪNAS
Scenografė ir kostiumų dailininkė:  Kotryna DAUJOTAITĖ
Kompozitorius: Vidmantas BARTULIS
Vaidmenis kuria aktoriai:
Gintaras ADOMAITIS
Albinas KĖLERIS
Petras VENSLOVAS

Bilietus įsigyti galite: BILIETAI LT kasose arba internetu: http://www.bilietai.lt/lt/event/19999
Renginio trukmė: 2 val. (1 pertrauka)

Kilus klausimams, skambinkite telefonu:  +370 663 56 181

„Vėjas topolių viršūnėse
„Vėjas topolių viršūnėse" spektaklio herojai
P. Venslovas (kairėje), A. Kėleris, G. Adomaitis (dešnėje)
P. Venslovas (kairėje), A. Kėleris, G. Adomaitis (dešnėje)
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt