Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

GMD: bernvakaris, nemokami apkabinimai ir neįvykę flashmobai (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gatvės muzikos diena ypatinga ne vien todėl, jog visi įžymūs ir mažai žinomi muzikantai bei atlikėjai turi galimybę pradžiuginti visus muzikos mylėtojus. GMD – tai puiki proga surengti ir mažą šventę sau.

Labai gaila, kad negalima užsisakyti oro, nes ir šiandien Lietuvos orai iškrėtė nelabai malonų pokštą. Nuo ankstaus ryto Gatvės muzikos dienos žiūrovus baidė lietus. Lietus ne tik pakoregavo žiūrovų skaičių, bet ir renginių grafiką. Vilniaus kolegijos menų fakultete, senamiesčio kiemelyje turėjo įvykti net trys muzikiniai flashmobai. „Oras mums iškrėtė baisų pokštą ir dėl to reikėjo atšaukti keletą savo idėjų. Visus instrumentus teko sunešti į vidų, o dabar vėl nešame į lauką. Na, bent turėsime striprias rankas po sunkių nešiojimų“, – nepraradusi optomizmo kalbėjo viena iš „Muzika ant pievelės“ organizatorių. Na, o kol lijo lietus grupė „Avenue Acoustic“ persikėlė į „Pelėdos“ kavinukę, kur prieblandoje lankytojai galėjo ramiai pasiklausyti užburiančių melodijų.

Gatvės muzikos diena ypatinga ne vien todėl, jog visi įžymūs ir mažai žinomi muzikantai bei atlikėjai turi galimybę pradžiuginti visus muzikos mylėtojus. GMD – tai puiki proga surengti mažą šventę sau. Vieni vyrukai šia diena ir pasinaudojo. Jie surengė bernvakarį. Apsirengę baltais kombinezonais rinko balsus ar reikia gydyti jaunikį. „Šią dieną pasirinkome todėl, kad norėjome, jog kuo daugiau žmonių sužinotų apie mūsų draugo vestuves ir tiesiog, kad būtų linksmiau ir turėtumėme kuo daugiau prisiminimų“, –  apie savo sumanymą kalbėjo šelmiškai besišypsantis „organizatorius“.

Taip pat gatvėse galėjai sutikti ir merginas, kurios dalino free hug'us (nemokamus apkabinimus). Tai dar viena socialinė akcija, kurios tikslas kviesti kuo daugiau žmonių prisijungti prie kraujo donorystės akcijos. „Šią akciją rengiame jau antrus metus ir vis per gatvės muzikos dieną. Kodėl? Nes šią dieną mieste galima sutikti daugiau žmonių, o mums to ir reikia. Žmonės į apkabinimus žiūri gan teigiamai. Iš pradžių nesupranta kas vyksta, bet vėliau maloniai nusišypso, o kai kurie net padėkoja“, – savo įspūdžiais dalinosi viena iš free hugs merginų.

GMD – tai galimybė parodyti save. Tarp jaunimo ir taip yra populiaru kuo įdomiau klausytis muzikos. „Aš čia sėdžiu šiaip. Nerengiu jokio pasirodymo, bet ši diena, mano nuomone, yra puiki galimybė pasidalinti su kitais sava muzika ir taip pat surasti bendraminčių,“ – savo mintimis dalinosi vaikinukas su gan didoka magnetola.

O šią dieną Vilniaus centre tikrai netrūksta žmonių. Pajutusi ore sklandančią gerą nuotaiką bei muziką, pasirodė ir saulė, išvijusi tamsius debesis. Žmonių nuotaika gera, nes juk ne kiekvieną dieną gali pamatyti gyvai grojančią savo mėgstamą grupę. Sekmadienis turėtų pasirodyti labai tylus po tokio „garsaus“ šeštadienio.

ikrauk.lt reporterės Marijos Janonytės nuotr.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt