Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš „Lietuvos“ iškuopė 20 tonų šiukšlių. Gal prisijungsite į talką?

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

15min.lt paskelbė, kaip režisierė Dalia Ibelhauptaitė užsimojo muzikos pagalba atgaivinti nenaudojamas ir apleistas patalpas. Ta proga Vilniuje atgims buvęs kino teatras „Lietuva“...

15min.lt paskelbė, kaip režisierė Dalia Ibelhauptaitė užsimojo muzikos pagalba atgaivinti nenaudojamas ir apleistas patalpas. Ta proga Vilniuje atgims buvęs kino teatras „Lietuva“.

Jei kas neseniai ėjote pro šią kadais meilės pasimatymais garsėjusią vietą, žinote, kokie piešiniai dabar ją puošia ir kokią „fauną“ galima ten sutikti.

Visgi praeitą savaitę ten buvo daug nuveikta – dalis „VSA Vilnius“ darbuotojų atsidavę plušėjo vardan tos Lietuvos! Tvarkyta tikrai ne veltui, nes lapkričio 6 d. čia įvyks nerealus koncertas – Dalios Ibelhauptaitės režisuota elektroninė operos fantazija „XYZ“.

Tačiau iki būsimo koncerto dar reikia šį tą nuveikti.

„Man, kaip ir daugeliui kitų, „Lietuvos“ kino teatras kelia daug emocijų ir prisiminimų, nes tai, kas vyko šioje vietoje, prisidėjo prie kelių kartų kultūros vertybių formavimosi. Tačiau tam, kad prikeltume ją naujam gyvenimui, mums reikalinga žmonių pagalba“, – spaudai sakė režisierė Dalia Ibelhauptaitė.

„VSA Vilnius“ jau surinko ir išvežė 20 tonų statybinių atliekų! Dabar ruošia mums šluotas, siurblius, skudurėlius, valiklius bei ploviklius ir šį šeštadienį, spalio 23 d., 12 val. kviečia visus į talką.

Atgaivinkime prisiminimus!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt