2014 09 03

Įsiutęs Jonas Kazlauskas: „Vyrai, ko jūs pridėjot į kelnes?“

Antradienį įvyko trečiosios Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynės pasaulio krepšinio čempionate Ispanijoje. Lietuvos rinktinė tragiškai pradėjo rungtynes su Australijos rinktine ir...
Jonas Kazlauskas

Antradienį įvyko trečiosios Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynės pasaulio krepšinio čempionate Ispanijoje. Lietuvos rinktinė tragiškai pradėjo rungtynes su Australijos rinktine ir po dviejų kėlinių turėjo 19 taškų deficitą. Tačiau po pertraukos sugebėjo pasivyti varžovus. Tačiau mūsiškiams teko patirti pirmąją nesėkmę D grupėje – 75:82.

Čia pateikiama ištrauka iš minutės pertraukėlės, kurios metu Jonas Kazlauskas įpykęs duoda pylos Lietuvos rinktinės krepšininkams.