Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip reaguotum gavusi gėlių vidury gatvės?

Rolandas Gavenavičius
Rolandas Gavenavičius
Šaltinis: Ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuostaba! „Ačiū, čia man?“ – susilydo merginos, ir tučtuojau joms kyla mintis, kad kažkas čia ne taip, reikės atidirbti ar už kažką prabalsuoti. Įpusėjus akcijai, kažkas iš...

Nuostaba! „Ačiū, čia man?“ – susilydo merginos, ir tučtuojau joms kyla mintis, kad kažkas čia ne taip, reikės atidirbti ar už kažką balsuoti. Įpusėjus akcijai, kažkas iš praeivių sušuko: „Už Grybauskaitę!“. Turbūt artimiausiu metu taps visai nebeįmanoma daryti geranoriškas akcijas, nes žmonės manys – ir vėl politika!

Kai kurios merginos matydamos, kad gali būti apdovanotos ir užkalbintos, praeidamos specialiai nuleisdavo galvą ar net pakeisdavo judėjimo kryptį, bet tai dažniausiai drovuolės arba pikčiurnos. Viena mergina į sveikinimą „Sveikinu tave su Valentino diena“ atsakė – „Ne, ačiū.“ – net sunku komentuoti tokį atsakymą. Bet tai tik kelios neryškios smulkmenos.

Viena mergina į sveikinimą „Sveikinu tave su Valentino diena“ atsakė – „Ne, ačiū.“

Mus užbūrė moterų šypsenos, laimė ir džiaugsmas. Matant tokias geras emocijas, norisi kartoti tokias akcijas vėl ir vėl, juk merginoms gėlių niekada nebus per daug.

Padovanojęs rožę ir raudoną širdutę paklausdavau kelių asmeninių klausimų ir užpildydavau anoniminę anketą, kurios tikslas buvo ne sugaišinti merginos laiką, o priversti ją susimastyti apie savo santykius ir prioritetus, pakelti nuotaiką ir parodyti išskirtinį dėmesį. Klausimai susijusią su šeimynine padėtimi ir požiūriu į santykius ir šeimą. Taip pat ar švenčia jos Valentino dieną?

Paaiškėjo, kad švenčia iki 30 metų 60%, o virš 30 metų amžiaus švenčia tik 50% apklaustųjų (per Valentino dieną apklausoje dalyvavo 100 Vilniaus gyventojų).

Mintis

Gėlė – tai jaukas, svarbiausia dėmesys. Įpusėjus šv. Valentino dienos progai dažniausiai aš vis dar budavau tas, kuris pirmas pasveikino! Tad noriu palinkėti būti mylinčiais ir mylimais, rūpestingais ir šiltais.

Linksmas ir draugiškas – Rolandas Gavenavičius.

Ikrauk.lt
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt