Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Romantiškai rimtos „Kito varianto “ absolventų išleistuvės

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Balandžio 24 dieną, leidžiantis šeštadienio saulei buvo įteikti diplomai pirmiesiems „Kito varianto“ absolventams.

Balandžio 24 dieną (vakarą), leidžiantis šeštadienio saulei tryliktame verslo centro „Green Hall“ aukšte buvo įteikti diplomai pirmiesiems „Kito varianto“ absolventams.  Šiems vilniečiams tai įvertinimas už beveik dvejus metus aukotą laisvalaikį ir įgytas žinias.

Renginys prasidėjo užgrojus klarnetų kvartetui ir renginio vedėjai Olivijai intriguojant apie laukiamus siurprizus. Tada oficialų žodį tarė mūsų organizacijos įkūrėjas Tomas Kaulinskas. (Oficialių kalbų į 15min.lt nededam :)

Netradicinė diplomų įteikimo ceremonija

Norėdamas atsiimti savo diplomą ir turėti įrodymą apie įgytą kvalifikaciją, kiekvienas turėjo įveikti simbolinį kliūčių ruožą. Visi turėjo tris pasirinkimus, tačiau pasirinko tik vieną – su kelio gale kabančia spyna. Pasiekus tikslą ir atrakinus spyną buvo įteikiamas diplomas.

Absolventų lektoriai linkėdami aktyviai siekti užsibrėžtų tikslų, kvietė tai daryti galvojant savo galvą, o veiksmus grįsti garbingu ir etišku elgesiu.

Nuo padėkų gausos linko ausys

Vilniaus Stanevičiaus vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Marija Jazukevičienė perskaitė jų mokyklos direktoriaus pasirašytą padėką. Nustebome, bet džiaugiamės, nes sulaukti tokio dėmesio iš formalaus ugdymo institucijos yra mums garbė. Tuo pačiu tai rodo, kad Stanevičiaus mokykla puikiai suvokia šiuolaikinės mokyklos problemas ir šiuolaikinio jaunimo poreikius. Ir mes jiems esame dėkingi už supratimą ir bendradarbiavimą.

Dėkojo ir moksleiviai. Šiam reikalui net spektaklį paruošė gan simbolišką: apie du nesėkmės lydimus žmonės, kurių gyvenimai pasikeitė pradėjus lankyti “Kitą variantą”. Ačiū Jums labai, spektaklių apie mus dar niekas nekūrė, Jūs esate pirmieji!

Kitam variantui – tai istorinis įvykis

Kauniečiai “Kito varianto” atstovai yra teisūs sakydami, kad pirmosios kartos išleistuvės – istorinis įvykis. Patriotiškai kalbant, tai pirmoji moksleivių grupė Lietuvoje, kurie baigs mokyklas turėdami gerokai daugiau supratimo apie tai, kokių įgūdžių reikia realiame gyvenime, darbo rinkoje. Šie žmonės, tikime, darys mažiau klaidų, o savo laiką naudos tikslingai kurdami Lietuvos gerovę.

Linksmoji dalis – žvakių šviesoje

Nepagalvokit nieko blogo. Tiesiog lauke sutemo, o “Green Hall” 13 aukšte dar nėra lempų J. Tad užsidegėm žvakes ir renginį tęsėme netikėtai romantiškoje aplinkoje.

Išėję į kiemą paleidome šviečiančius žibintus į dangų, vieni kitiems linkėdami, kad taip lengvai mūsų svajonės ir tikslai pasiektų aukštumas.

Viską vainikavo šventinis tortas. Ačiū! Buvo skanu.

Diplomus gavusių moksleivių atsiliepimai:

Jolanta Paliuškevič:

„Buvau nustebusi, nes maniau, kad išleistuvės – tai tik pavadinimas. Pasirodo, viskas buvo iš tikrųjų, viskas buvo nuostabu ir labai rimta. Visi lektoriai, savanoriai ir apskritai „Kito varianto“ nariai pasistengė, kad tai būtų tikra šventė. Nesu tikra, ar kur nors mokykloje taip išleidžiami abiturientai. Ačiū labai!“

Viktorija Denisova:

„Norėčiau padėkoti visiems, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie tos neįkainojamos dovanos, kurią mums padovanojote taip nuoširdžiai ir nesavanaudiškai. Baisu ir pagalvoti, kur dabar būčiau, ir kuo dabar būčiau, jei ne Jūs. Taip, kaip tėvams esu dėkinga už tai, kad jie davė man gyvenimą, taip visiems Jums, visam „Kitam variantui“ esu dėkinga, kad parodėte, ką reiškia gyventi iš tikrųjų. Išleistuvės buvo nepamirštamos!”

Augustinas Zinevičius:

“Už pačius geriausius prisiminimus atsakinga smegenų dalis stipriai dirba ir bando apdoroti viską: tai pasiruošimą išleistuvėms, kelionę, kilimą liftu, žaismingą pasisveikinimą, labai ryškų jaudulį prieš/per/po renginio ir kelis neapgalvotus, bet linksmus veiksmus per diplomų įteikimo ceremoniją. Tiesa, galva dar kelias dienas visko nesuvirškins, o akivaizdu, kad visa tai ilgam suteikė teigiamų emocijų. Jų dėka jaučiuosi puikiai. Ačiū!” 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt