Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tik 168-ios valandos...

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Būtent tiek valandų sudaro kiekvieno žmogaus savaitę, nepriklausant nuo jo rasės, užimamų pareigų, gyvenamosios vietos, amžiaus ir panašiai. Kaip tinkamai išnaudoti savo laiką? Kiek valandų per savaitę iššvaistote veltui? Kas gi yra tie laiko vagys? Kiek valandų per savaitę tiesiog pramiegate?

Būtent tiek valandų sudaro kiekvieno žmogaus savaitę, nepriklausant nuo jo rasės, užimamų pareigų, gyvenamosios vietos, amžiaus ir panašiai. Kaip tinkamai išnaudoti savo laiką? Kiek valandų per savaitę iššvaistote veltui? Kas gi yra tie laiko vagys? Kiek valandų per savaitę tiesiog pramiegate?

Apie tai ir daug kitų įdomių dalykų studentai turėjo galimybę išgirsti visai nesenai, lapkričio 21 dieną, vykusiame seminare „Laiko valdymas". Šio seminaro metu studentai geriau pažino vieni kitus dalyvaudami  įdomiuose, netradiciniuose žaidimuose. Taip pat buvo kalbama, diskutuojama, kaip lengviau užsitikrinti sėkmę darbe, moksle ir asmeniniame gyvenime. Visiems šio seminaro dalyviams buvo suteikta galimybė, atlikus testus, geriau pažinti save. Įdomu tai, jog seminaro dalyviai buvo ne vien Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijos studentai, identiškas seminaras tuo pačiu metu vyko ir Latvijoje, kadangi tai buvo projekto „Development of Youth Leader School in Kurzeme and Klaipeda Regions" (Jaunimo lyderių mokyklos Kurženėje ir Klaipėdoje įkūrimas) dalis. Pagrindinis šio bendro projekto tikslas - skatinti jaunimo, kaip atsakingų šalies piliečių, dalyvavimą socialiniuose ir demokratiniuose procesuose.

Taigi, seminaro metu studentai turėjo galimybę, naudojantis kompiuterinėmis technologijomis, pabendrauti su bendražygiais iš Latvijos. Šio pokalbio metu studentai vieni su kitais pasidalino įspūdžiais, patirtais seminaro metu. Tai buvo išties smagi patirtis.

Iš šio seminaro nė vienas studentas neišvyko tuščiomis. Seminaro pabaigoje kiekvienam dalyviui buvo įteiktos simbolinės dovanėlės, primenančios seminaro temą, bei gražūs palinkėjimai atminimui. Taip pat buvo išdalinta medžiaga apie darbų planus, laiko valdymo įgūdžius, laiko valdymo metodus ir pan. Ši gauta informacija pravers dalyviams ir ateityje, nes juose pateikta informacija gali būti pritaikoma įvairiai.

Džiugu tai, jog tai buvo ne vienkartinis seminaras - jų bus ir daugiau, tad studentai dar turės galimybę pabendrauti su įdomiais asmenimis ir pagilinti savo žinias įdomiomis ir kartu labai aktualiomis temomis.

Komentarai
Temos iOS
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt