Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valstybės atkūrimo dieną minėjome dalyvaudami protų mūšyje

Apdovanojama žiūrovė
Apdovanojama žiūrovė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gražų ir pavasarišką šeštadienio vidudienį Karklinių kaimo daugiafunkciame centre vyravo pakili bei šventinė nuotaika, mat čia susirinkusieji minėjo 96 – ąsias Lietuvos valstybės...

Gražų ir pavasarišką šeštadienio vidudienį Karklinių kaimo daugiafunkciame centre vyravo pakili bei šventinė nuotaika, mat čia susirinkusieji minėjo 96 – ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Šią mūsų valstybei reikšmingą datą išradingai paminėti visus Lietuvos Respublikos piliečius ragino šalies vadovė Dalia Grybauskaitė. Prisijungusi prie šios akcijos Karklinių bendruomenės taryba kvietė prisiminti Vilkaviškio krašto istoriją surengdama protų mūšį "Smagu žinoti...".

Renginyje dalyvavo penkios komandos iš keturių Vilkaviškio rajono gyvenviečių: Patilčių, Degučių, Bartninkų ir Karklinių. Nuskambėjus Lietuvos himnui ir dideliame ekrane pasirodžius viktorinos klausimams, kaip ir Bernardo Brazdžionio eilėraštyje ,,Lietuvos vardas‘‘ čia taip pat ,,suaidėjo vėl iš praeities dainos, mįslės, pasakos nutilę‘‘ – dalyviai ir žiūrovai prisiminė mūsų krašto istoriją bei papildė savuosius žinių kraičius naujomis žiniomis.

Vaizdo klausimus komandoms uždavinėjo Keturvalakių mokyklos – daugiafunkcio centro istorijos mokytoja, buvusi karkliniškė Regina Treikauskienė.

Matėsi, jog visos komandos šiam žaidimui ruošėsi labai atsakingai, tad jos klausimus gliaudė it riešutus, tačiau geriausiai tądien sekėsi komandai iš Bartninkų miestelio, kuri, pasivadinusi ,,Aistos‘‘ vardu buvo nepralenkiama ir iš 35 galimų taškų surinko 27,5. Antrąja vieta džiaugėsi viešnios ,,Kaštonės‘‘ iš Patilčių kaimo, o trečiąja ,,Nežiniukų‘‘ iš Karklinių.

Beje,  kol kompetentinga komisija tikrino komandų atsakymus, susirinkę žiūrovai irgi nesnaudė – jie kaip ir dalyviai taip pat turėjo galimybę pademonstruoti savo žinias bei išmonę atsakydami į jiems pateiktus klausimus.

Pasibaigus žaidimui visi susirinkusieji draugiškai prisėdo prie bendro stalo ir dalinosi renginio įspūdžiais. Viktorinos  organizatorė Karklinių kaimo bendruomenės tarybos pirmininkė Jolita Tekorienė vylėsi, jog šis protų mūšis paskatins visus daugiau domėtis savo krašto istorija bei tapti dar patriotiškesniais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt