Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Viasat“ kino komedijų festivalis: „Miestas saloje“

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Viasat“ kino komedijų festivalio filmo „Miestas saloje“ pristatymas.

„Miestas saloje“ (angl. „City Island“, 2009m., rež.: Raymond De Felitta) kabina iškart, nieko nelaukdamas,  ir labai meistriškai tai daro iki pat pabaigos.

Filmas apie [NE]įprastą Rizų šeimą, kurios nariai nelinkę dalintis asmeniniu gyvenimu ir jo paslaptimis, bet ne už ką nepraleidžia progos „paėst“ vienas kitą bei prikaišiot padarytas klaidas.

Kalėjimo prižiūrėtojas Vincas (vaid.: Andy Garcia), slapstydamasis nuo šeimos (vaidina: Julianna Margulies, Dominikas García-Lorido, Ezra Miller), aktorių kursuose susipažįsta su Mole (Emily Mortimer), su kuria jis turi, lieptas dėstytojo, apsikeisti paslaptimis...Ir taip jau nutinka, jog tėtukas Vincas atsigabena į savo namus buvusį kalinį Tonį (Stevenas Straitas), ir štai šeima priimti naujus iššūkius...

Kadangi visi šeimos dalyviai ir (ne tik jie) yra apsikrovę paslaptimis, kurių nė už ką nenorėtų išduot, tad nesusipratimai ir konfliktai, prisodrinti aštria ironija, garantuoti. Nors šiaip, sakyčiau, kad „Miestas saloje“ labiau drama negu komedija (arba bent jau didesnis procentas dramos), kas toli gražu ne minusas, o greičiau pliusas, kadangi stebėti vaizdą be turinio – mažas džiaugsmas, kad ir kaip jis būtų pateiktas.

Taip pat patiko švelniai užkabinta viena kita opi visuomenės narių problema, tarsi diagnozuojant, kad maždaug „shit happens“, suprask, „visko pasitaiko“.

Andy Garcia vertas didžiausių pagyrų, nes tempia kokius 2/3 dialogų svorio, kurie šiame filme didžiam džiaugsmui yra viena iš esminių, jei ne pati esminė, dalis. Taip pat įsiminė Emily Mortimer dėl tam tikro šiltumo, kuris palaikė nuotaikų skalės balansą.

Neblogas filmas, palieka šviesų ir gerą įspūdį. Šiandien paskutinė diena, kai galima tai padaryti kino teatre.

Įvertinimas: 8,3

imdb: http://www.imdb.com/title/tt1174730/

Apibendrinant 2010 m. „Viasat“ kino komedijų festivalį, galima pasakyti, jog filmų buvo tikrai įvairiam skoniui, kas gali, aišku, tiek pat džiuginti, kiek ir liūdinti, priklauso nuo skonio. Smagu, kad triumfuoja prancūziškas humoras, tad ir favoritais skelbčiau „Mikmakus“ ir, žinoma, „Miestą saloje“.

Komentarai
Šioje istorijoje „Viasat“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt