Publikuota: 2013 kovo 11d. 09:41
15min.lt

Ar moksleiviams rūpi Kovo 11-oji?

Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) drąsiai sako: „Taip, moksleiviams tikrai rūpi Kovo 11-oji!“ ir praneša, kad moksleivių iniciatyva bus organizuojami įvairūs renginiai, skirti paminėti Lietuvai svarbią dieną – Kovo 11-ąją.
 
Kovo 11-ąją Kretingoje nuo 11 val. LMS Kretingos padalinys kartu su Kretingos savivaldybės švietimo skyriumi organizuoja eiseną nuo Senųjų kapinių iki Nepriklausomybės aikštės, o nuo 18 val. kviečia visą Kretingos bendruomenę į „Jaunimo apdovanojimus 2013“, kuriais bus apdovanoti aktyviausi Kretingos jaunuoliai ir jaunimo organizacijos. Palangoje, centrinėje miesto aikštėje, 12:30 val. visa bendruomenė yra kviečiama sustoti į „gyvą“ Lietuvos trispalvę iš žmonių. Kaune, nuo 11val. LMS padalinys kviečia į jaunimo eiseną nuo Kauno miesto katedros, o nuo 12:30 val. Vienybės aikštėje prisijungti prie akcijos „23 priesakai Lietuvai“ ir iškilmingo Kovo 11-osios minėjimo.
 
Kovo 12-ąją, 17:30 val. Utenos muzikos mokykloje vyks susitikimas su Nepriklausomybės akto signatare Birute Valionyte, o Šiauliuose 16 val., knygyne – kavinėje „Siela“ vyks susitikimas „Istorija iš pirmų lūpų“ su signataru Mindaugu Stakvilevičiumi.
 
„Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad moksleiviai visoje Lietuvoje patys imasi iniciatyvos paminėti šią šventę, stengiasi neleisti savo bendraamžiams ir visiems kitiems pamiršti, kas įvyko prieš 23 metus, kokie žmonės ir kaip priėmė Nepriklausomybės atkūrimo aktą“, – kalbėjo LMS prezidentas Vygintas Eidėnas.
 
Kituose Lietuvos miestuose Lietuvos moksleivių sąjunga kviečia kartu dalyvauti bendruose renginiuose, skirtuose paminėti Kovo 11-ąją.
 
Lietuvos moksleivių sąjungos informacija
 

Skaityti visus komentarus 2
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga
Apdovanojimai geriausiems IKRAUK.LT reporteriams
Kaip paruošti naujieną? Ką turi žinoti fotoreporteris?