Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fotoreportažas iš pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo ir dalyvių atsiliepimai

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Keturias dienas trukęs ir viso pasaulio lietuvius subūręs festivalis Prienų rajone baigėsi. Apžvelgiant renginį galima pagirti organizatorius už didelį darbą ir svarų indėlį į...

Keturias dienas trukęs ir viso pasaulio lietuvius subūręs festivalis Prienų rajone baigėsi. Apžvelgiant renginį galima pagirti organizatorius už didelį darbą ir svarų indėlį į jaunimo motyvacijos ir verslumo skatinimą.


Renginių metu žiūrovai tarpusavyje dalijosi tiek gerais, tiek blogais atsiliepimais, nors pastarųjų nebuvo daug. Daugiausiai teigiamų komentarų ir susižavėjimo sulaukė ekonomisto Nerijaus Mačiulio pranešimas apie technologijas, kurios keičia pasaulį. Ypač įtikinamai ir netgi baisiai nuskambėjo jo perspėjimai, kad netolimoje ateityje technologiniai išradimai galės pakeisti didelę dalį dabartinių darbuotojų, o šiems teks persikvalifikuoti ir prisitaikyti prie susidariusios situacijos. Dar didesni iššūkiai laukia valstybių vadovų, kuriems reikės išspręsti nedarbo, pensijų ir kitas socialines problemas.


Didžiulių ovacijų sulaukė pulkininko Sauliaus Guzevičiaus pranešimas apie šių dienų aktualijas informacinio saugumo srityje. Pranešime buvo gausu pavyzdžių dabar patiriamas Ukrainos problemas ir Rusijos provokacijas. Taip pat galima paminėti Leonido Donskio, Boletos Senkienės, Arnoldo Lukošiaus, Algirdo Kaušpėdo, Dalios Ibelhauptaitės pasisakymus, kuriuos kalbinti festivalio dalyviai minėjo kaip labiausiai įkvepiančias bei geriausiai paruoštas.

Tuo tarpu dalis renginio dalyvių teigė, kad nemažai kalbų yra per daug akstrakčios ir kalbančios apie bendrus, visiems žinomus dalykus. Kita dalis minėjo kai kuriuos diskusijų dalyvius, kurie akivaizdžiai rodė nenorą dalyvauti renginyje. "Jeigu jau sutiko dalyvauti diskusijoje, tai tegul ir atsakinėja kantriai į klausimus" - piktinosi Tomas vienu iš barų savininkų diskusijos dalyviu. Daug kas liko nusivylęs, nes taip ir nepavyko pažiūrėti spektaklio "Drąsi šalis". Vieni netilpo į terasą, kiti, sėdintys gale, tiesiog nieko negirdėjo, nes aktoriai neturėjo mikrofonų.

Beje, šiais metais renginio organizatoriai pasimokė ir populiariausių pranešėjų diskusijas perkėlė į didesnes erdves, kur visi norintieji galėjo paklausyti įkvepiančių autoritetų kalbų.

Šeštadienio vakare pokštą iškrėtė ir oras. Vos tik pasibaigus atlikėjos Jurgos pasirodymui, prakiuro dangus ir pasipylė žaibai, tačiau dalyviams tai nesutrukdė per lietų šėlti Golden Parazyth, Bix ir Skamp koncertuose. Bendra renginio atmosfera spinduliavo pozityvumu ir dalyviai tikino būtinai atvažiuosiantys ir kitą kartą.


Nuotraukos Haroldo Nevidausko

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt