Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keičiami Kauno miesto viešojo transporto eismo tvarkaraščiai

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šįmet Kauno miesto viešasis transportas rudens sezono tvarkaraščiais kursuos jau nuo rugpjūčio vidurio. Nors anksčiau būdavo įprasta Kauno viešojo transporto darbą pagal padidė...

Šįmet Kauno miesto viešasis transportas rudens sezono tvarkaraščiais kursuos jau nuo rugpjūčio vidurio.

Nors anksčiau būdavo įprasta Kauno viešojo transporto darbą pagal padidėjusį keleivių srautą pritaikyti nuo rugsėjo 1-osios, šįkart miesto savivaldybė nusprendė autobusų ir troleibusų eismo tvarkaraščius keisti nuo rugpjūčio 16 dienos.

Nuo šios dienos keisis 3-iojo, 6, 9, 10, 12, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 27, 28, 34, 35, 37, 38, 39, 41-ojo maršrutų autobusų darbo dienų eismo tvarkaraščiai. Bei visų, išskyrus 9 ir 12-ojo, troleibusų maršrutų eismo tvarkaraščiai. 9-asis ir 12-asis maršrutai iki vasaros pabaigos ir toliau važiuos iki Kauno marių.

O nuo rugpjūčio 21 dienos keisis 3-iojo, 10, 21, 24, 34, 37 ir 38-ojo autobusų maršrutų poilsio dienų eismo tvarkaraščiai.

Troleibusai važiuos dažniau

Šis ruduo kauniečiams bus lengvesnis - lyginant su praėjusiais metais, troleibusai kursuos kiek dažniau. Keleiviai labiausiai pastebės teigiamus pokyčius 2-ojo maršruto tvarkaraštyje - šis maršrutas nuo rugpjūčio 16-osios kursuos visą dieną. O 3, 4 ir 6 maršrutai važiuos įprastu „kriziniu" režimu: 3-iasis - tik darbo dienomis, o 4 ir 6-asis maršrutai - tik piko metu darbo dienomis.

Nors ir nežymiai, tačiau dažninami šio rudens - žiemos viešojo transporto eismo tvarkaraščiai, optimistiškai nuteikia kauniečius, kasdien važinėjančius miesto transportu.

Atnaujintus eismo tvarkaraščius rasite puslapyje www.marsrutai.lt/kaunas

Papildomas sustojimas

Nuo rugpjūčio 16 d. keičiasi ir kai kurių autobusų maršrutų stotelių skaičius trasoje. Autobusai, vykstantys nuo K. Baršausko g. pusės link autobusų stoties, stos ne tik stotelėje „Geležinkelio stotis", esančioje M. K. Čiurlionio gatvėje, bet ir Vytauto prospekte tuo pačiu pavadinimu esančioje stotelėje (šalia buv. k.t. „Planeta"). Tačiau vykstantys nuo autobusų stoties link K. Baršausko g., kaip ir dabar, autobusai nestos Vytauto prospekte esančioje stotelėje „Geležinkelio stotis".

Įsigaliojus naujiems eismo tvarkaraščiams, papildomai Vytauto pr. esančioje stotelėje „Geležinkelio stotis" stos šių maršrutų autobusai: 12, 18, 27, 29, 34, 38, 39.

Autobusai šioje stotelėje papildomai stos keleivių ir miesto svečių patogumui. Iki šiol ne visada būdavo aišku, kurio maršruto autobusai stoja M. K. Čiurlionio g., o kurio - Vytauto pr. esančioje stotelėje, kurių pavadinimai yra vienodi - „Geležinkelio stotis". Kadangi stotelės yra šalia stoties, dėl to tiek miesto svečiams, tiek ir turistams bus patogiau, kai autobusai sustos abejose stotelėse, nors atstumas tarp jų ir nėra didelis.

Daugiau naujienų www.entuziastai.marsrutai.lt

Julius Majauskas, Viešojo transporto entuziastai!

Nuotrauka - Evaldo Sidikerskio.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt