Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos tarnautojų gudrybės – kaip „ūkiškai“ valdomas miesto turtas (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos miesto tarnautojams, labai norintiems likviduoti UAB „Poilsio parkas“ sutrukdė Klaipėdos miesto visuomenininkai.

Klaipėdos miesto tarnautojams, labai norintiems likviduoti UAB „Poilsio parkas“ sutrukdė  Klaipėdos miesto visuomenininkai www.asklaipedai.lt.

Miesto gyventojai stojo ginti Klaipėdos miesto gyventojų interesų rugsėjo 5 suorganizavę piketą prie Klaipėdos miesto savivaldybės. Į lauką piketuotojus išėjo pasitikti nesenai iškepta Klaipėdos miesto administracijos direktorės Juditos Simonavičiūtės pavaduotoja Alina Velykienė, kuri apkaltino miesto žmones, kad šie neva nelanko miesto parke organizuojamų renginių. Drąsioji politikė negailėjo kritikos ir savo savivaldybės kolegoms, kad šie aplaidžiai tvarkėsi su miestui didžiąja dalimi priklausančiu UAB „Poilsio parku“. Klaipėdos miesto savivaldybei priklauso 97,9 % šio parko, o likę procentai – privatiems asmenims. Savivaldybė sugebėjo UAB „Poilsio parką“ įklampinti į  547679 litų nuostolius.

Savivaldybės tarnautojai bandė apmulkinti gyventojus, kad savivaldybė negali išpirkti tų kelių akcijų iš privačių asmenų. Labai įdomiai išeina, nuo 1995 metų Klaipėdos savivaldybė aplaidžiai valdžiusi UAB „Poilsio parko“ veiklą nori ir toliau perimti visą valdymą savivaldybės žinion. Ar tik nėra čia ir vėl planelis šį parką padalyti ir išporceliuoti kokiems nekaltiems verslininkams kotedžų miesteliui plėtoti?

Kieno rankose mūsų bendri ištekliai ir turtas ? Kas prisiims atsakomybę už jų neatsakingą valdymą?

Daugiau informacijos rasite 15min.lt straipsnyje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt