Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Linksmuolė Pandutė labai ieško mylinčių šeimininkų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jos vardas PANDA. Jai tik apie 4 mėn., bet jos trumpame gyvenime jau buvo visko...

Jos vardas PANDA. Jai tik apie 4 mėn., bet jos trumpame gyvenime jau buvo visko: gimė ji nepageidaujama, kaip ir jos broliai ir sesės iš tos pačios vados. Dėžė su 5 mažomis, tik 2 mėn, gyvybėmis birželio mėn. pabaigoje buvo nešama į

„Grindą“, kurioje turėjo būti sunaikintas tos dėžės gyvasis turinys. Kaip jau ne vieną kartą nutikę buvo, kelią dvikojui padarui, nešusiam mažulius į mirties namus, pastojo gyvybės vagonėlių savanoriai. Taip mažių kompanija tapo vieno narviuko vagonėlių šeimininkais. Gyvenant bendrabutyje, Pandutei viena po kitos prasidėjo bėdos: ji susirgo plaučių uždegimu. Savanorių kantrybės ir medikų kvalifikacijos dėka ji pasveiko, bet tik grįžusi į vagonėlius, per savo ypač judrų, įkyrų, žaismingą charakterį vėl pakliuvo į bėdą: dūkdama su broliais ir sesėmis narviuke ji susilaužė užpakalinę kojytę. Ir vėl klinika, tik šį kartą – jau pas specialistus Kaune. Pagyvenusi klinikos stacionare, jau pasveikusi Pandutė, Kaune buvo priglausta globėjos Kristinos, kurios namuose gyveno ir dūko iki 09.02. Šiuo metu Pandutę globoja kita globėja Ingrida, gyvenanti Lazdijuose.

Kaip jai sekėsi Kaune globėjos namuose – matosi iš nuotraukų. Ji nepasikeitė nuo tos Pandos, kuri gyveno vagonėliuose prieš mėnesį – ji tokia pat išdykus, gyvybinga, reikalaujanti nuolatinių žaidimų ir dėmesio. Jai globėjos Stafukas – irgi nė motais: eina prie jo, lenda jam į akis, nosį, lipa ant galvos, o jis kenčia.

Panda – linksma, sveika, judri šunytė. Ji neaugs didelė. Ji tinka gyventi tik namuose, reikaliukus pažada, kad atliks tvarkingai lauke.

RASKITE VIETOS PANDAI SAVO NAMUOSE, GAL ŠIUO METU JŪS JOS KAIP TIK IR IEŠKOTE. JI LAUKIA JŪSŲ.

Skambinkite tel. nr. 8 606 50618

Pandutės istorijos pradžia http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.22795 ir buvęs dovanojimo senasis skelbimukas iš vagonėlių http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.35944

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt