Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nostradamas: „Kosminis laivas į Žemę atskraidins nežinomos ligos virusus“ (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nostradamas (Michel de Nostredame) - nepataisomas fanatikas, kuris sugebėjo įžvelgti žmonijos ateitį net 2242 metus pirmyn – nuo 1555 metų iki 3797 metų. Manoma, kad jo prognozės pildosi 95 procentų tikslumu.

Nostradamas (Michel de Nostredame) - nepataisomas fanatikas, kuris sugebėjo įžvelgti žmonijos ateitį net 2242 metus pirmyn – nuo 1555 metų iki 3797 metų. Manoma, kad jo prognozės pildosi 95 procentų tikslumu.

Dauguma žmonių mano, jog ateiviai egzistuoja tik pasakose ir tai yra tik didelis pramanytas mitas, tačiau M. Nostradamas galvojo kitaip. Jo pranašystėse galima rasti datų, kurias būtų galima įamžinti kaip „areivių era“. Šis astronomas mano, kad 2130-aisiais metais ateivis iš kitos planetos išmokins žmones gyventi po vandeniu, įsigalės kalonos po vandeniu era, sugebėsi gyventi įprastą gyvenimą po vandeniu, o 2256-aisiais metais kosminis laivas į Žemę atskraidins nežinomos ligos virusus. Žmonių imuninė sistema bus nepasiruošusi susitikti su nauju virusu – kils epidemija.

Šiuo metu, manoma, kad reiškinius, kuriuos galima pavadinti NSO, visame pasaulyje jau stebėjo daugiau kaip 50 mln. žmonių. Užfiksuota, kad su NSO žmonijai teko susidurti ir prieš mūsų erą. 329 m. pr. m. e. Aleksandras Makedonietis savo kronikose mini matytus NSO. Kariuomenė, kertanti upę, regėjo, kaip jis apibūdino, „blyksinčius metalinius skydus danguje“, kurie savo manevrais išgąsdino jo vyrus ir arklius. Po 7 metų kai Aleksandras Makedonietis atakavo finikiečių miestą Tają vėl matė NSO, iš kurių vienas „paleido spindulį į miesto sieną ir ją pavertė dulkėmis“, taip leidęs jo kariuomenei lengvai įsiveržti į miestą.

Šiais metais, atsirado žmonių, kurie teigia, jog NSO (skraidančias lėkštes) matė Anglijoje, Izraelyje, Kinijoje, Japonijoje ir net Lietuvoje.

JAV astronautas Edgar'as Mitchell‘as, „Apollo 14“ misijos dalyvis, šeštasis žmogus pabuvojęs mėnulyje, teigia, kad NSO egzistuoja ir ateiviai lankosi Žemėje, o NASA mėgina slėpti jų egzistavimą. Jei tai tiesa, gal ir gerai, kad tai laikoma paslaptyje, kas būtų, jei vieną dieną viešai paskelbtų, kad ateiviai lankosi žemėje?! Tikriausiai visus apimtų baimė ir panika.

Taip pat yra užfiksuotas ne vienas keistas objektas kosmose, kuriuos užfiksavo NASA, tačiau jie nesureikšmina, jog tai tikrai yra ateivių kosminis laivas.

Galite pažiūrėti NSO filmuką, kurio medžiaga surinkta iš NASA archyvo.

Kaip manote, tai ateivių ženklai? Ar vieną dieną M. Nostradamo pranašystė gali virsti tiesa? Lieka spręsti, ar tuo tikėti, ar ne.

Filmas, kuriame astronautas Edgar‘as Mitchell‘as teigia, kad ateiviai yra:

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt