Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Simpoziumas sukvies apie 300 mokytojų ir kitų vaiko gerovės profesionalų

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus pedagoginio universitetas Socialinės komunikacijos institutas šių metų spalio 28 dieną, ketvirtadienį, organizuoja simpoziumą.

Vilniaus pedagoginio universitetas Socialinės komunikacijos institutas šių metų spalio 28 dieną, ketvirtadienį, organizuoja simpoziumą: ,,Globalizacijos įtaka socialinės ekonomikos plėtrai bei vaikų gerovei“, kuriame tikimasi sulaukti apie 300 mokytojų, socialinės srities profesionalų ir kitų vaiko gerovės specialistų.

,,Tai – puiki proga suburti esamus ir būsimus socialinės srities profesionalius bei dalintis gerąja patirtimi ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu lygmeniu. Svečiai iš Norvegijos analizuos darnios plėtros ypatumus, gvildens ypač mums aktualios vaiko teisių ypatumus bei dalinsis gerąja patirtimi apie labdaros rinkimą“, – sakė Vilniaus pedagoginio universitetas Socialinės komunikacijos instituto direktorė Giedrė Kvieskienė.

Vilniaus pedagoginio universitetas Socialinės komunikacijos institutas, įgyvendindamas du projektus pagal Norvegijos finansinius mechanizmus, ketina pristatyti galutinius projektų rezultatus, o kitos konferencijos organizatorė – NVO vaikams konfederacija sukvies savo narius į kasmetinį renginį skirtą Jungtinių Tautų vaikų teisių konvencijos įgyvendinimo Lietuvoje aptarti.

NVO vaikams konfederacijos direktorė Renata Surovec tikino, kad konfederacija plečia savo narių tinklą, todėl kasmetiniai susitikimai padeda ne tik pasidalinti naujomis idėjomis, tačiau ir leidžia susipažinti su naujomis galimybėmis.

,,Toliau ieškosime efektyviausių būdų užtikrinti vaikų teisių konvencijos įgyvendinimą šalyje, tad labai džiaugiamės naujomis iniciatyvomis ir naujais draugais – bendradarbiavimo galimybes pristatys Lino Kleizos fondas, TV3 išsipildymo akcija, socialinės komunikacijos ekspertai „Incity“ bei kiti partneriai“, – komentavo R.Surovec.

Konferencijoje ,,Socialinės srities profesionalų gebėjimų stiprinimas“ pristatys inovatyvią mokymosi programą, parengtą bendradarbiaujant su partneriais iš Norvegijos. Kartu su vaikų laikinosios globos namais „Atsigręžk į vaikus“ bei Norvegijos fondu ,,Atsigręžk“ parengtos 4 mokymosi programos – socialinė komunikacija, pozityvioji socializacija, socialinė partnerystė ir tinklinis bendradarbiavimas bei žinių vadyba ir edukacinės inovacijos – įtraukė akademikų bei praktikų bendradarbiavimą bei rėmėsi gerąja Norvegijos patirtimi.

Vilniaus pedagoginio universiteto Socialinės komunikacijos institutas bendradarbiaudamas su Norvegijos Hedmark University College parengė inovatyvią vartotojų pilietiškumo programą, skirtą esamiems ir būsimiems mokytojams, socialiniams pedagogams bei kitiems vaiko gerovės specialistams ir šiemet pagal šią programą ketina apmokyti 80 mokytojų, socialinių pedagogų bei kitų specialistų.

Šios mokymosi programos finansuotos Norvegijos finansinio mechanizmo subsidijų schemos „Patirties perdavimo ir bendradarbiavimo ryšių tarp vietinio, regioninio ir euroregioninio lygio partnerių Lietuvoje ir Norvegijoje stiprinimas“ paramos lėšomis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt