2013 09 24

Europos jaunimo ir jaunių kikbokso čempionate lietuviai iškovojo keturis medalius

Šeštadienį Lenkijoje pasibaigusiame Europos jaunimo ir jaunių kikbokso čempionate, kuriame dalyvavo virš 1000 sportininkų iš 36 šalių, puikiai pasirodė Lietuvos atstovai, iškovoję...
Temos: 2 Lietuviai Medalis

Šeštadienį Lenkijoje pasibaigusiame Europos jaunimo ir jaunių kikbokso čempionate, kuriame dalyvavo virš 1000 sportininkų iš 36 šalių, puikiai pasirodė Lietuvos atstovai, iškovoję keturis medalius.

Jaunimo grupės K-1 rungtyje, svorio kategorijoje iki 91, kg Europos čempionu tapo Vėjus Vietrinas (s/k „Sparta Gym“).
Pilno kontakto rungtyje, svorio kategorijoje iki 51 kg, sidabro medaliu džiaugėsi Ruslanas Tomilinas (s/k „Geležinis vilkas“).

Jaunių grupėje pilno kontakto rungtyje, svorio kategorijoje iki 71 kg, taip pat antrą vietą užėmė ir sidabro apdovanojimą pelnė Kevinas Klenovskis (s/k „Geležinis vilkas“).

Dar vieną medalį jauniių grupėje K-1 rungtyje, svorio kategorijoje iki 60 kg, pelnė Lukas Jablonskis (s/k „Vilkas“), pasidabinęs bronza.

Taip pat vienu geriausiu čempionato teisėju buvo pripažintas tarpatautinės kategorijos teisėjas iš Lietuvos – Vadim Zelev.