2011 10 28

Klaipėdos „Neptūnas“ sutriuškino Kazachstano „Barsy“ rezultatu 83:60

Ketvirtadienio vakarą krepšinio sirgaliai galėjo pasimėgauti BBL lygos rungtynėmis Klaipėdos „Švyturio" arenoje, kurių metu Klaipėdos „Neptūnas" varžėsi su Kazachstano „Barsy".
/ Įkrauk reporterio nuotrauka

Varžybas pradėjo P. Juodžio suformuotas penketas: E. Dainys, M. Mažeika, M. Ruikys, A. Valeika ir A. Onuaku prieš V. Burakovo startinę grupę: M. Laksa, P. Tupych, M. Yevstigneev, D. Gavrilov ir D. Diatlovskyi. Pradžią žaidimui paskelbė svečiai įmetę pirmuosius taškus. Nepaisant to, kad kamuolys nuolat slydo iš rankų, o lietuvių treneris ragino žaidėjus būti aktyvesniais, pirmuoju kėliniu galėjo džiaugtis aikštelės šeimininkai. Jis baigėsi rezultatu 24 - 18.

Antrame kėlinyje krepšininkai tarytum atgijo. Netrūko tiek užsieniečių, tiek tautiečių gražių bei tolimų metimų. Agresyvesnis lietuvių žaidimas atsiliepė ir rezultate. Įpusėjus kėliniui oponentus skyrė jau dvidešimt taškų. Kėlinys baigėsi 46 - 25.

Ilgosios pertraukos metu stebino susirinkusių sirgalių atkaklumas. Nors jų nebuvo daug, jaunuoliai drąsiai skandavo mylimos komandos pavadinimą ir ragino susirinkusiuosius žiūrovus pabusti iš snaudulio. Tai įkvėpė ir krepšininkus, kurie kėlinį baigė rezultatu 65 - 46 „Neptūno" naudai.

Visus kėlinius laimėjusi Klaipėdos komanda nepasidavė ir paskutiniajame. Tiesa, kazachstaniečiai lengvai nepasidavė, todėl kovinga nuotaika tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos. Laikrodžiui mušant paskutines sekundes švieslentėje užsidegė rezultatas 83 - 60, kuris sukėlė didelį lietuvių džiaugsmą.

Aktyviausių žaidėjų reitingas:

„Neptūnas": R. Dainys - 13 taškų A. Onuaku - 13 taškų M. Runkauskas - 11 taškų E. Dainys - 11 taškų

„Barsy": S. Sabutskyi - 11 taškų M. Yevstigneev - 10 taškų D. Diatlovkyi - 9 taškai M. Laksa - 9 taškai