2011 04 16

Lietuviai lankininkai sėkmingai pasirodė Turkijoje vykusioje Europos taurėje

Penktadienį Turkijos mieste Antalijoje baigėsi pirmasis šaudymo iš lanko Europos taurės etapas.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka
Temos: 1 Lietuviai

Mišrių porų varžybose Lietuvos atstovai Vladas Šigauskas ir Jelena Babinina, šaudantys skriemuliniais lankais, po kvalifikacijos jie užėmė 5 vietą. Ketvirtfinalyje mūsiškiai susitiko su Belgijos pora, kuri kvalifikacijoje užėmė 4 vietą, ir vos 1 taško persvara, rezultatu 147 – 148, juos įveikė, bei pateko į pusfinalį, kur lietuvių poros laukė vienvaldžiai kvalifikacijos lyderiai – italai. Nors Lietuvos atstovai pralaimėjo, kovojo iš paskutiniųjų ir varžovams nusileido tik 3 taškų skirtumu (150 – 153). Verta paminėti, kad Italijos porą sudaro vieni pajėgiausių pasaulio lankininkų: Sergio Pagni šiuo metu pasaulio reitinge užima 2 vietą, o jo porininkė Marcella Tonioli kvalifikacijoje užfiksavo naują pasaulio rekordą.

Primename, kad lietuvis Vladas Šigauskas, šiuo metu užimantis 7 vietą pasaulio reitinge, šį trečiadienį Turkijoje jau iškovojo bronzos medalį individualiose varžybose. J. Babinina iš varžybų pasitraukė aštunfinalyje ir užėmė 9 vietą.