2010 11 01

Lietuvos Fitneso federacijos pasiekimai Pasaulio mėgėjų čempionate

Pasaulio mėgėjų fitneso ir kultūrizmo čempionate Slovakijoje Lietuvos komandą lydėjo sėkmė.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Pirmadienį Lietuvos fitneso federacijos komanda grįžo iš WFF-WBBF Pasaulio mėgėjų fitneso ir kultūrizmo čempionato vykusio spalio 29 dieną, Slovakijoje. Komandą lydėjo sėkmė. Čempionatas pasižymėjo didele dalyvių gausa, jame dalyvavo daugiau kaip 300 profesionalų ir mėgėjų. Komandos suvažiavo iš Pietų Afrikos Respublikos, Indijos, Irano, Argentinos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Didžiosios Britanijos, Bulgarijos, Vokietijos, Austrijos, Danijos, Lenkijos, Estijos, Vengrijos, Serbijos, Slovakijos. Lietuvių komanda šįkart važiavo itin stipriai pasiruošusi ir savo kategorijose skynė pergales. Vilnietis Vidmantas Malakauskas veteranų daugiau kaip 50 metų kategorijoje pakartojo pernai metų laimėjimą ir parsivežė aukso medalį. Marijampolietė Janina Sergejeva  moterų daugiau kaip 50 metų kategorijoje taip pat iškovojo aukso medalį. Kaunienė Aušra Tasiukevičiūtė „Model Fitness“ kategorijoje (170 cm ūgio kategorijoje) pakartojo pernai metų rezultatą ir vėl iškovojo aukso medalį, antrąkart tapo pasaulio čempione. Zita Satkauskaitė (Klaipėda) raumeningiausioje kategorijoje iškovojo pasaulio bronzos medalį. Kaunietė Sandra Syciova „Model fitness“ kategorijoje iškovojo bronzą (daugiau kaip0 170 cm ūgio kategorija). Rosita Paulauskaitė (grupės „Junior“ lyderė) debiutavo ir iškovojo bronzos medalį „Model fitness“ kategorijoje (164 cm ūgio kategorija). Jaunimo iki 21 metų kategorijoje puikiu debiutu bronzos medalį iškovojo Nerijus Anapka (Vilnius).

Neįgalieji Viktoras Topol ir Karolis Stockus atitinkamai parsivežė aukso ir bronzos medalius.

Puikiai pasirodė ir komandos jaunimo merginos: Leda Našlėnaitė iki 16 metų „Model Fitness“ kategorijoje užėmė pirmą vietą, Augustina Grainytė – 3 vietą. Iki 18 metų amžiaus kategorijoje Inga Skripkauskaitė laimėjo 1 vietą, o Viktorija Zdraciuk užėmė 2-ąją vietą.