Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate toliau pirmauja Vilniaus „Ardas-Rudamina“ (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
0

Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate ir toliau pirmauja Vilniaus „Ardas-Rudamina“.

Šį savaitgalį, spalio 9-10 d., Vilniaus Žemynos gimnazijos sintetinės dangos stadione (Čiobiškio g. 16), tarpusavyje vėl susitiko Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato „A“ diviziono dalyviai.

Vilniaus „Ardo-Rudaminos“, Širvintų „Intos-Baltic champignons“, Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ ir ŽRK „Kėdainiai“ ekipos sužaidė likusias I-ojo rato rungtynes bei pradėjo II-ąjį ratą.

Po šio savaitgalio rungtynių Lietuvos vyrų čempionato lyderiais su 16 taškų sąskaita išlieka tie patys – Vilniaus SK, ,Ardas-Rudamina“. Nuo jų 4 taškais atsilieka taip pat Sostinės ekipos „Žuvėdra-Tauras“ .

Šį savaitgalį Vilniaus SK ,,Ardas-Rudamina“ su Širvintų „Inta-Baltic champignons“sužaidė tokiais rezultatais – 1-0 (0-0) ir 0-0. Abejos rungtynės, kaip pažymėjo E. Rajeckas, buvo labai atkaklios,„kietos“. Pirmųjų rungtynių pirmąjį kėlinį iniciatyva priklausė širvinti„kiams, antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir žaidimo kontrolė daugiau priklausė “Ardo-Rudaminos“ riedulininkams. Įvykių eiga aikštėje prognozavo logišką rungtynių baigtį – lygiasias 0-0, bet paskutinė „Ardo-Rudamino“ ataka baigėsi K.Mikučio įvarčiu.

Antrųjų tarpusavio rungtynių scenarijus buvo panašus, kaip ir šeštadienį – rungtynės emocingos, gana „nešvarios“ techniniu atžvilgiu. Galutinis rezultatas (0-0) buvo dėsningas įvykiams aikštelėje.

„Ardo-Rudaminos“ pranašumą teko pripažinti ir Kėdainių ŽRK ,„Kėdainiai“ – 5-0 (2-0) bei Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ – 0-2 (0-0).

Toliau Vilniaus „Žuvėdros - Tauras“ lengvai įveikė Kėdainių ŽRK ,,Kėdainiai“ – 4-0. Šiose rungtynėse rungtynių baigtis jau buvo aiški nuo pirmojo kėlinio, kai vilniečiai be atsako įmušė 4 įvarčius. Kėdainiškiai vilniečiams nusileido ir antrose savaitgalio rungtynėse. Šios rungtynės buvo pakankamai rezultatyvios, įvarčius mušė abi komandos. Kaip ir pirmosiose rungtynėse, taip ir sekmadienį, nugalėjo vilniečiai – 5-2 (2-0).

Susitikime su Širvintų „Inta-Baltic champignons“ lengvos kovos nebūta, tiek viena tiek kita komanda turėjo realių progų persverti rezultatą savo naudai. Galutiniame rezultate, kaip ir pirmąjį kėlinį, tai pavyko Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ ekipai – 1-2 (0-1).

Susitikimas tarp Kėdainių ŽRK „Kėdainiai” ir Širvintų „Inta-Baltic champignons“ baigėsi širvintiškių pergale – 3-1 (3-0).

Rezultatai: 2010 m. spalio 9 d. (šeštadienis) Vilniaus Žemynos gimnazijos sintetinės dangos stadionas, Čiobiškio g. 16 1. Vilniaus SK,,Ardas-Rudamina“ – Širvintų „Inta-Baltic champignons“ 1-0 (0-0) 2. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ – Kėdainių ŽRK ,,Kėdainiai” 4-0 (4-0) 3. Vilniaus SK “Ardas-Rudamina – Kėdainių ŽRK ,,Kėdainiai” 5-0 (2-0) 4. Širvintų „Inta-Baltic champignons“ – Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ 1-2 (0-1) 2010 m. spalio 10 d. (sekmadienis) Vilniaus Žemynos gimnazijos sintetinės dangos stadionas, Čiobiškio g. 16 1. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ – Vilniaus SK,,Ardas-Rudamina” 0-2 (0-0) 2. Širvintų „Inta-Baltic champignons – Kėdainių ŽRK,,Kėdainiai” 3-1 (3-0) 3. Vilniaus ,,Žuvėdra-Tauras“ – Kėdainių ŽRK ,,Kėdainiai “ 5-2 (2-0) 4. Vilniaus SK ,,Ardas- Rudamina“ – Širvintų ,,Inta-Baltikchampignons“ 0-0 (0-0) Komandų rikiuotė: 1. Vilniaus „Ardas-Rudamina“ 16 tšk. (įvarčiai- 15 įm., 1 pr.) 2. Vilniaus „Žuvėdra -Tauras“ 12 tšk. ( įvarčiai- 15 įm., 9 pr.) 3. Širvintų „Inta-Baltic champignons“ 7 tšk. (įvarčiai- 6 įm., 9 pr.) 4. ŽRK „Kėdainiai“ 0 tšk. (įvarčiai- 4 įm., 22 pr.)