LMKL: „Utena“ tęsia pergalių seriją

Utenos „Utena“ – Klaipėdos „Lemminkainen“ rungtynės
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Šias rungtynes dvitaškiu pradėjo uteniškė Giedrė Kirstukaitė, į kurį tuo pačiu atsakė Rita Milieškienė. Tačiau kas prasidėjo po to, „Lemminkainen“ nenori prisiminti ir dabar – įspūdinga atkarpa 10:0 ir įpusėjus kėliniui rezultatas – 12:2. Tačiau vėliau uteniškės kiek pailso po tokio uragano, kuo iškart pasinaudojo klaipėdietės – po trijų minučių 14:8, po minutės 15:10, pasibaigus kėliniui – 17:14.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais. Ekipos kėlinį pradėjo turėdamos skirtingus tikslus – „Utenos“ komanda stengėsi susigrąžinti prarastą persvarą, o „Lemminkainen“ – išsiveržti į priekį. Klaipėdietės vargais negalais sulaikė uteniškes – sužaidus tris minutes 24:21. Tačiau vėliau „Utenos“ krepšininkės išsprūdo iš kibių „Lemminkainen“ žaidėjų rankų ir daugiausiai Elos Briedytės pastangomis pabėgo į priekį. Aštuntąją kėlinio minutę persvara siekė net 13 taškų (36:23). Kėlinys užsibaigė viešnių spurteliu 8:2 ir švieslentėje pasirodė štai tokie skaičiai – 38:31.

Matyt, „Lemminkainen“ rūbinėje buvo nuspręsta, jog šitaip žaidžiant nieko gero nebus ir žaisti išėjo su nauja energija, kas netruko ilgai pasijusti – 41:37 – sužaidus pusantros minutės, įpusėjus kėliniui – 44:43, o po pusantros minutės – jau lygu (46:46). Uteniškėms kiek sukrutus – 51:46, tačiau jos pamiršo, jog kėlinys trunka 10 minučių ir jam pasibaigus – vėl lygu (51:51).

Monika Grigalauskytė pirmą ir paskutinį kartą šiose rungtynėse kėlinio pradžioje išvedė viešnias į priekį – 51:53. Rezultatui esant 54:54 Utenos „Utenos“ žaidėjos surengė atkarpą 6:0 ir pabėgo į priekį – 60:54 ir stengėsi išlaikyti turimą persvarą. Tai pavyko tik iš dalies – tris minutes skirtumas laikėsi apie 6-7 tašku, tačiau vėliau – 65:62. Likus žaisti dvi minutes – 69:66. Įtampa darė savo – pusantros minutės komandos nesugebėjo pelnyti taškų. Tuomet Asta Daujadienė šaltakraujiškai realizavo du baudos metimus ir padidino saviškių persvarą iki 5 taškų – 71:66. R.Milieškienė šovė iš toli – 71:69 ir viešnios iš karto prasižengė. Kristina Palaimaitė pataikė tik vieną baudą ir paliko „Lemminkainen“ galimybe išplėšti pratęsimą, tačiau M.Grigalauskytė prarado kamuolį ir rungtynės baigėsi – 72:69.

Daugiausiai taškų aikštelės šeimininkėms pelnė G.Kirstukaitė ir E.Briedytė – po 16. Viešnios iš Klaipėdos atsakė R.Milieškienės 19 taškų bei M.Grigalauskytės 14 taškų.

Utenos „Utena Klaipėdos Lemminkainen 72:69 (17:14; 21:17; 13:20; 21:18)