2013 06 11

LSU rektoriaus taurę laimėjo Kauno žurnalistai

Savaitgalį futbolo mėgėjai atkakliai kovojo dėl Lietuvos sporto universiteto rektoriaus taurės.   Nacionalinės futbolo akademijos Kaune aikštėje jėgas išmėgino Kauno miesto...

Savaitgalį futbolo mėgėjai atkakliai kovojo dėl Lietuvos sporto universiteto rektoriaus taurės.   Nacionalinės futbolo akademijos Kaune aikštėje jėgas išmėgino Kauno miesto savivaldybės, Kauno žurnalistų ir Lietuvos sporto universiteto komandos. Po atkaklios kovos antrus metus iš eilės taurę iškovojo Kauno žurnalistai, antra liko Lietuvos sporto universiteto komanda, treti- Kauno miesto savivaldybės futbolininkai.

Turnyras prasidėjo Kauno miesto savivaldybės ir Kauno žurnalistų rungtynėmis. Atkakli dvikova baigėsi taikiai- 1-1. Antrame susitikime Lietuvos sporto universiteto dėstytojų ir darbuotojų komanda 4-3 įveikė savivaldybės futbolininkus. Antrajame kėlinyje LSU užtikrintai pirmavo 4-1, tačiau praleido du įvarčius susitikimo pabaigoje.

Lemiamoje dvikovoje susitiko LSU ir Kauno žurnalistai. Universiteto komandai užteko lygiųjų ir kai atrodė, kad taurė atiteks LSU, Kauno žurnalistai, iki susitikimo pabaigos likus minutei, pelnė pergalingą įvartį ir laimėjo 1-0. Antrus metus iš eilės taurę  kėlė Kauno žurnalistų komandos kapitonas Zigmantas Jurevičius.

Turnyre "LSU rektoriaus taurė 2013" savivaldybės komandai atstovavo  Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Remigijus Skilandis, Finansų skyriaus vedėjas Algimantas Laucius, o Kauno žurnalistams- portalų  “Diena Media News” portalų vyr. redaktorius Zigmantas Jurevičius. LSU dėstytojų ir darbuotojų komandos garbę pirmą kartą turnyro istorijoje gynė moteris. Su vyrais aikštėje grūmėsi buvusi Kauno moterų komandos žaidėja, Sporto biomedicinos fakulteto darbuotoja Airida Vasyliutė.  LSU komandai atstovavo ir rektorius prof.habil.dr. Albertas Skurvydas, Sporto biomedicinos fakulteto dekanas  doc.dr. Nerijus Masiulis, universiteto lektorius ir studentų futbolo komandos treneris dr. Viačislavas Novikovas.

Pertraukų tarp rungtynių metu  Europos U-19 futbolo čempionato Lietuvoje rengėjai kvietė žaidėjus išbandyti smūgio stiprumą ir taiklumą. Komandos apdovanotos LSU ir Europos U-19 futbolo čempionato suvenyrais.

Turnyrą “LSU rektoriaus taurė 2013” rengė Lietuvos sporto universitetas. Partneriai- Nacionalinė futbolo akademija Kaune ir 2013 m. Europos U-19 futbolo čempionato Lietuvoje organizatoriai.

Turnyro rungtynės: Kauno savivaldybė- Kauno  žurnalistai 1-1 (1-0), LSU- Kauno savivaldybė 4-3 (1-1), Kauno žurnalistai- LSU 1-0 (0-0).

Turnyro lentelė (sužaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Kauno žurnalistai 2  1 1 0  2:1 4
2. LSU 2 1 0 1  4:4 3
3. Kauno savivaldybė 2 0 1 1  4:5 1