Pasaulio Fudokan karate čempionate lietuviams teko bronza ir sidabras

Įkrauk reporterio nuotrauka /
0

2011 m. gruodžio 14-18 d. Belgrade, Serbijoje vykusiame 4-ajame pasaulio Fudokan-Shotokan karate čempionate Lietuvos rinktinė pelnė 2 medalius.

Moterų individualioje kumite rungtyje Olga Stankevič (2 kyu, klubas „Karate akademija”) pasipuošė bronzos medaliu užimdama trečiają vietą, o vyrų individualioje kogo kumite rungtyje - Giedrius Švetkauskas (2 DAN, klubas „Karate akademija”) iškovojo sidabro medalį.

Čempionate dalyvavo 1200 atstovų iš 52 šalių.

Lietuvos rinktinę vaikų kategorijose atstovavo 3 karatistai: Gintarė Jonuškaitė (klubas „Karate DOJO, treneris Marius Kliauza, 4 DAN) ir Jokūbas Vujčik bei Artūras Bobinas (Klubas „Karate akademija”, treneris Rytis Bublevičius, 4 DAN).

Suaugusiųjų Kata rungtyse taip pat startavo Daiva Krasauskaitė ir Vladislovas Bobinas (abu klubo „Karate akademija” sportininkai).

Vladislovui Bobinui (46 metai) tai buvo pirmieji tokie rimti startai tarptautinėje arenoje - vyras savo karjerą pradėjo prieš 3-is metus, atvedęs sūnų į karate treniruotes ir pats susidomėjęs šia sporto šaka.