Startavo „Adrenalin arena Cup“ varžybos

Sekmadienį Estijoje startavo „Adrenalin arena Cup“ varžybų pirmasis etapas.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Sekmadienį Estijoje startavo „Adrenalin arena Cup“ varžybų pirmasis etapas. Smagu visiems pranešti, kad puikiai jose pasirodė sportininkai iš Lietuvos. Arminas Jasikonis 85 cc klasėje iškovojo pirmąją vietą, o Nauris Švedarauskas finišavo ketvirtas.

Armino ir Naurio treniruočių draugas Jan Jakobson po kritimo finišavo penktas. 85 cc klasėje Janas startavo 65 cc klasės motociklu tik su dideliais ratais.

Sausio 22 d. „Adrenalin Arena“ įvyks pirmasis MX1 ir MX2 varžybų etapas. MX1 klasėje startuos Vytautas Bučas, kuris šiuo metu gyvena ir treniruojasi Estijoje.

Po sekmadienio varžybų varžybų organizatoriai liko labai patenkinti 85 cc klasės startais, todėl per MX1 ir MX2 varžybų pertraukas vyks ir šios motociklų klasės varžybos. Savaime suprantama jose taip pat startuos ir Arminas, ir Nauris.

Nuotraukoje: „Adrenalin arena Cup“ I etapo 85 cc klasės nugalėtojų pakyla (iš kairės į dešinę): II vieta – Tomass Šileika (LV), I vieta – Arminas Jasikonis (LT), III vieta – Karel Kutsar (EST). Nuotrauks autorius Valdis Ziuks.