2011 06 09

Turkijoje vykstančiose varžybose Lietuvių rezultatai kuklūs

Turkijos mieste Antalijoje Birželio 6-12 dienomis vyksta šaudymo iš lanko antrasis Pasaulio taurės etapas, kuriame dalyvauja ir lietuviai sportininkai.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka

Turkijos mieste Antalijoje Birželio 6-12 dienomis vyksta šaudymo iš lanko antrasis Pasaulio taurės etapas. Lietuvai jame atstovauja skriemuliniais lankais šaudantis duetas Vladas Šigauskas, pasaulio reitinge užimantis 8 vietą, ir Jelena Babinina, esanti 47 pasaulio reitingo eilutėje.

Šiandien lietuviai kovojo varžybų kvalifikacijoje. V.Šigauskas užėmė 57 vietą (iš viso grupėje buvo 74 lankininkai), o Jelena Babinina – 47 vietą (iš 59 dalyvių). Po pietų taip pat prasidėjo ir moterų atkrintamosios varžybos. Deja, jau pirmoje dvikovoje lietuvei teko pripažinti varžovės iš Prancūzijos Patricia Tchepikoff pranašumą. Prancūzė pasaulio reitinge užima tik 104 vietą, tačiau ji puikiai pasirodė kvalifikacijoje ir užėmė 18 vietą.

Rytoj atkrintamosiose varžybose savo jėgas išbandys V. Šigauskas. Iš pradžių jis susitiks su panašaus pajėgumo lankininku taip pat iš Prancūzijos Christophe Doussot, kuris kvalifikacijoje užėmė 55 vietą. Jei lietuviui pavyks įveikti šį prancūzą, kitoje dvikovoje jo lauks itin pajėgus sportininkas iš Belgijos Sam Kyritsoglou.

Rytoj taip pat vyks ir mišrių porų atkrintamosios varžybos, tačiau po ne itin geros kvalifikacijos lietuvių pora liko tik 19 vietoje ir į jas nepateko.