2011 07 01

Vidury miesto - paplūdimio tinklinio turnyrai (nuotraukos)

Birželio 29 dieną Kaune baigėsi visą mėnesį trukęs moksleivių paplūdimio tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo 24 komandos moksleivių, besimokančių 8-12 klasėse. Pirmąją vietą šiame turnyre užėmė ir nugalėtojų taurę laimėjo komanda „Naujokai“.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka

Iš viso tinklinio čempionate dalyvavo 24 komandos, kuriose žaidė net 77 moksleiviai. Birželio pradžioje prasidėjęs tinklinio žaidimas vyko šalia laisvalaikio centro „Undinė” įrengtoje paplūdimio tinklinio aikštelėje.

Komandose žaidė po tris žaidėjus, iš kurių daugiausiai buvo vaikų. Visi dalyviai buvo kviečiami atsivesti palaikymo komandas, o už kūrybingumą jiems skiriami papildomi taškai.

Po finalinių kovų paaiškėjo, kad trečiąją vietą užėmė komanda „Mėgėjai“, antrąją – „Pallavolo“, o pirmąją vietą iškovojo „Naujokai“. Nugalėtojams atiteko svarbiausias prizas – taurė, kuri jiems primins apie svarbią pergalę. Visi nugalėtojai taip pat buvo apdovanoti gausiais rėmėjų prizais ir pažadėjo dalyvauti kitose tinklinio varžybose.

Nuotraukos Justinos Laucevičiūtės

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius