Publikuota: 2012 gruodžio 21d. 14:22
Ji24.lt

Populiariausi visų laikų kalėdiniai filmai

Kad ir kaip būtų, tačiau per šventes daugelis praleidžiame nemažai laiko žiūrėdami šventines televizijos programas, koncertus ir, žinoma, filmus... Ar pastebėjote, kad yra filmų, kurie niekada neatsibosta ir visada pakelia nuotaiką? Štai Amerikos kino verslo atstovų sudarytas žiūrimiausių, kalėdine klasika tapusių kino filmų dešimtukas.
Filmas „Stebuklas 34-ojoje gatvėje“
Filmas „Stebuklas 34-ojoje gatvėje“

1. „Stebuklas 34-ojoje gatvėje“ (Miracle On 34th Street, 1947)

Yra daugybė filmų apie tikėjimą Kalėdų Seneliu, tačiau šis išties įkvepiantis. Tai klasikinė 1947 metų kino juosta apie mažą mergaitę, įtikinėjančią mamą, kad Kalėdų Senelis iš tikrųjų egzistuoja...

 

2. „Tegyvuoja meilė“ (Love Actually, 2003)

Šioje juostoje nusifilmavo visas būrys žymiausių Holivudo žvaigždžių (pvz.: Hughas Grantas, Keira Knightley ir kt.), garantuojantis gerą juoko ir romantikos dozę. Tai devynios puikios meilės istorijos, priverčiančios susimąstyti, nusijuokti, o gal net ir nubraukti ašarą. Kad ir kaip būtų, Kalėdos – stebuklų metas, ir meilė plevena kažkur aplink...

 

3. „Elfas“ (Elf, 2003)

Metai keičia metus, tačiau šis filmas visada sukelia juoką bei šypseną ir puikiai tinka visai šeimai.

 

4. „Kalėdų pasaka“ (A Christmas Story, 1983)

Tai filmas apie berniuką, kuris už viską labiausiai trokšta gauti dovanų… šautuvą. Jau daug metų ši „Kalėdų pasaka“ sulaukia didelio žiūrovų dėmesio.

 

5. „Svajonių traukinys“ (The Polar Express, 2004)

Šis filmas skirtas ne tik vaikams: kiekvienas suaugęs žmogus jame gali rasti kažką brangaus, artimo ir mielo širdžiai. Patikėkite Kalėdų Seneliu iš naujo!

Filmas Svajonių traukinys
Filmas „Svajonių traukinys“

 

6. „Atostogos“ (The Holiday, 2006)

Šioje kino juostoje vaidinatys Jude'as Law, Cameron Diaz, Kate Winslet ir Jackas Blackas garantuoja šaunią humoro dozę. Šiek tiek romantikos – ir turime puikų kalėdinį „kokteilį“ su išsipildžiusiais norais!..

 

7. „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“ (How The Grinch Stole Christmas, 2006)

Dar vienas gyvenimiškas ir pamokantis filmas, kad Kalėdos – tai ne tik dovanėlių, bet ir šeimos, artimųjų, draugų ir tikros meilės šventė. Nepavokite iš savęs šio puikaus artumo jausmo!

Filmas Kaip Grinčas Kalėdas vogė
Filmas „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“

 

8. „Vienas namuose“ (Home Alone, 1990)

Tikra kalėdinių kino filmų klasika! Be šios nuotaikingos juostos neapsieina nė vienos Kalėdos. Kas jos dar nematė (o tokių turbūt nėra daug), verta pamatyti ir pasimėgauti visuomet juoką sukeliančia smagia komedija.

 

9. „Čarlio Brauno Kalėdos“ (A Charlie Brown Christmas, 1965)

Jis tikrai patiks jūsų mažiesiems! 1965 metais sukurtas animacinis filmukas vis dar įdomus ir svarbus! Juk Čarlis stengiasi surasti tikrąją Kalėdų prasmę...

 

10. „Tas nuostabus gyvenimas“ (It's A Wonderful Life, 1946)

Puikių kalėdinių filmų dešimtuką užbaiga „Tas nuostabus gyvenimas“, kuriame nestokojama gyvenimiško jautrumo, sentimentalumo ir jaukumo.

Filmas Tas nuostabus gyvenimas
Filmas „Tas nuostabus gyvenimas“

 

Skaityti visus komentarus 3
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Į viršų

Kitos naujienos

Tai įdomu

Iš koto verčianti parodija: kaip MERGINOS šoka klubuose! (I dalis) 13 

Šokių klubai iki paryčių, audringi vakarėliai, smagūs šokiai nerealiai linksmoje bičiulių kompanijoje... Šoka žmonės skirtingai: vieniems prakaitas nuo intensyvių judesių žliaugia jau po pirmojo šokio, kiti neapšyla raumenų net po valandžiukės. Sutikime, juk visi šokame skirtingai!!!
Tai įdomu

TV.lt rekomenduojamų filmų TOP-5

Pasiruošimas Velykų šventei pareikalaus nemažai jėgų, tad nepamirškite atrasti laiko ir poilsiui. Jūsų laukia originalios varžybos („Sviestas“), netikėti gyvenimo išbandymai („Juokingi žmonės“), pinigų magija („Kosmopolis“), kelionė, vedanti savęs link („Naktinis traukinys į Lisaboną“) ir miuziklas su pirmo ryškumo popscenos žvaigždėmis – Cher bei Christina Aguilera („Burleska“).
Tai įdomu

Geriausios savaitės komedijos ir dramos

Nors pirmadienis reiškia naujų darbų savaitę, tačiau nusiminti neverta. Už darbo dienų vargus ir rūpesčius atsigriebkite organizuodami poilsio vakarus prie televizoriaus ekrano. TV.lt ir vėl atrinko dėmesio vertas savaitės komedijas bei dramas, kurios įtrauks įdomiais siužetais, puikia vaidyba ir patraukliais aktoriais.
Tai įdomu

Numerologinė prognozė: ką privalome nuveikti kiekviename amžiaus tarpsnyje?

Kiekviename gyvenimo tarpsnyje išgyvename proto ir širdies kovą: mūsų laukia apsisprendimai, kuriuo keliu sukti; santykiai, kuriuos būtina suvokti; patirtys, kurias privalome išgyventi
Tai įdomu

TV.lt rekomenduojamų filmų TOP-5

Gyvenimas – tai drama ir komedija viename, TV.lt šiam savaitgaliui atrinkti filmai šį faktą, tik dar kartą patvirtins. Herojų išgyvenimai ir patirtys neapsistos vien ties Žemės rutuliu, tačiau nukels ir į Mėnulį (filmas „Mėnulis“). Psichologinės problemos („P.S. Myliu tave“, „Kolekcionierė“) ir pinigų troškulys („Miegančioji gražuolė“) privers patirti neregėtus gyvenimo išbandymus.
Tai įdomu

Pokalbis dėl darbo: ką atsakyti į sudėtingus klausimus? 11 

Pokalbio dėl darbo laukimas kaip reikiant gali ištampyti nervus. Juk kad ir kaip ten būtų, būtent pokalbis ir lemia, ar būsite priimtas į išsvajotą darbovietę. Tad kaipgi pasiruošti pokalbiui, kad būsimieji darbdaviai liktų sužavėti?
Žymės:Darbas
Tai įdomu

Nuotaikos dozė: gyvensiu linksmai BE DIETŲ!

Dietos dietos dietos... Kartais net ausis skauda nuo dažno šio žodžio vartojimo. O gal visgi pamirškime jas (na, bent jau trumpam laikui) ir paskaitykime, kokie iki ašarų verčiantys juoktis anekdotai yra sukurti apie mus – dietų dažnai besilaikančias moteris.
Tai įdomu

TV.lt rekomenduoja: savaitės komedijos ir dramos

TV.lt savaitės pradžią kviečia pasitikti planuojant įdomių, komiškų ar dramos nestokojančių filmų peržiūras. Kai kuriuos filmus verta pamatyti vien dėl to, kad prie jų kūrimo prisidėjo muzikos (Madonna) ar kino žvaigždės (Julia Roberts). Kadangi darbą svarbu derinti su poilsiu, siūlome išsirinkti filmus ir lietingos savaitės vakarus praleisti turiningai.
Tai įdomu

TESTAS. Geometrinė figūra: ką ji atskleidžia apie tavo charakterį? 10 

Psichologų nuomone, spalvos, formos ir aplinka, kurią kuriame aplink save, atskleidžia mūsų esybę. Tarkime, dievinate raudoną spalvą? Greičiausiai jūsų gyvenime netrūksta aistros, šėlsmo ir emocijų. Na, o jeigu neišlendate iš pilkos spalvos, gali būti, kad trūksta saugumo, išgyvenate liūdesį, norite pasislėpti... Tas pats ir su geometrinėmis formomis. Juk kvadratą ir apskritimą pasirinks visiškai skirtingi žmonės, ar ne?
Tai įdomu

Brangiausi 2014-ųjų pasaulio miestai 23 

„Economist Intelligence Unit“ kompanija atliko apklausą, kuria norėta išsiaiškinti, kur šiandien pasaulyje brangiausiai kainuoja pragyvenimas.