Publikuota: 2012 gruodžio 21d. 14:22
Ji24.lt

Populiariausi visų laikų kalėdiniai filmai

Kad ir kaip būtų, tačiau per šventes daugelis praleidžiame nemažai laiko žiūrėdami šventines televizijos programas, koncertus ir, žinoma, filmus... Ar pastebėjote, kad yra filmų, kurie niekada neatsibosta ir visada pakelia nuotaiką? Štai Amerikos kino verslo atstovų sudarytas žiūrimiausių, kalėdine klasika tapusių kino filmų dešimtukas.
Filmas „Stebuklas 34-ojoje gatvėje“
Filmas „Stebuklas 34-ojoje gatvėje“

1. „Stebuklas 34-ojoje gatvėje“ (Miracle On 34th Street, 1947)

Yra daugybė filmų apie tikėjimą Kalėdų Seneliu, tačiau šis išties įkvepiantis. Tai klasikinė 1947 metų kino juosta apie mažą mergaitę, įtikinėjančią mamą, kad Kalėdų Senelis iš tikrųjų egzistuoja...

 

2. „Tegyvuoja meilė“ (Love Actually, 2003)

Šioje juostoje nusifilmavo visas būrys žymiausių Holivudo žvaigždžių (pvz.: Hughas Grantas, Keira Knightley ir kt.), garantuojantis gerą juoko ir romantikos dozę. Tai devynios puikios meilės istorijos, priverčiančios susimąstyti, nusijuokti, o gal net ir nubraukti ašarą. Kad ir kaip būtų, Kalėdos – stebuklų metas, ir meilė plevena kažkur aplink...

 

3. „Elfas“ (Elf, 2003)

Metai keičia metus, tačiau šis filmas visada sukelia juoką bei šypseną ir puikiai tinka visai šeimai.

 

4. „Kalėdų pasaka“ (A Christmas Story, 1983)

Tai filmas apie berniuką, kuris už viską labiausiai trokšta gauti dovanų… šautuvą. Jau daug metų ši „Kalėdų pasaka“ sulaukia didelio žiūrovų dėmesio.

 

5. „Svajonių traukinys“ (The Polar Express, 2004)

Šis filmas skirtas ne tik vaikams: kiekvienas suaugęs žmogus jame gali rasti kažką brangaus, artimo ir mielo širdžiai. Patikėkite Kalėdų Seneliu iš naujo!

Filmas Svajonių traukinys
Filmas „Svajonių traukinys“

 

6. „Atostogos“ (The Holiday, 2006)

Šioje kino juostoje vaidinatys Jude'as Law, Cameron Diaz, Kate Winslet ir Jackas Blackas garantuoja šaunią humoro dozę. Šiek tiek romantikos – ir turime puikų kalėdinį „kokteilį“ su išsipildžiusiais norais!..

 

7. „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“ (How The Grinch Stole Christmas, 2006)

Dar vienas gyvenimiškas ir pamokantis filmas, kad Kalėdos – tai ne tik dovanėlių, bet ir šeimos, artimųjų, draugų ir tikros meilės šventė. Nepavokite iš savęs šio puikaus artumo jausmo!

Filmas Kaip Grinčas Kalėdas vogė
Filmas „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“

 

8. „Vienas namuose“ (Home Alone, 1990)

Tikra kalėdinių kino filmų klasika! Be šios nuotaikingos juostos neapsieina nė vienos Kalėdos. Kas jos dar nematė (o tokių turbūt nėra daug), verta pamatyti ir pasimėgauti visuomet juoką sukeliančia smagia komedija.

 

9. „Čarlio Brauno Kalėdos“ (A Charlie Brown Christmas, 1965)

Jis tikrai patiks jūsų mažiesiems! 1965 metais sukurtas animacinis filmukas vis dar įdomus ir svarbus! Juk Čarlis stengiasi surasti tikrąją Kalėdų prasmę...

 

10. „Tas nuostabus gyvenimas“ (It's A Wonderful Life, 1946)

Puikių kalėdinių filmų dešimtuką užbaiga „Tas nuostabus gyvenimas“, kuriame nestokojama gyvenimiško jautrumo, sentimentalumo ir jaukumo.

Filmas Tas nuostabus gyvenimas
Filmas „Tas nuostabus gyvenimas“

 

Skaityti visus komentarus 3
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Į viršų

Kitos naujienos

Tai įdomu

Sukrečiantis eksperimentas: ar benamiai tapo visiškai nematomi? 20 

Jeigu jūsų artimas giminaitis arba mylimas sutuoktinis persirengtų benamiu ir atsisėstų ant šaligatvio, ar eidamas pro šalį bent atkreiptumėte į jį dėmesį?
Tai įdomu

Mini sijonėliai ir bikiniai: kaip jie atsirado?

Kiekvienas, net pats mažiausias drabužis turi savo atsiradimo istoriją. Vienos jų mena piniguose ir šlovėje skendėjusias išradėjų dienas, kitos pasakoja apie ilgą ir sunkų kelią mados Olimpo link.
Tai įdomu

Plastinių operacijų pasekmės – kardinaliai pakitęs veidas ir naujas pasas 15 

Kai žmonės gula po chirurgo skalpeliu, be jokios abejonės, jie tikisi kiek pakeisti savo išvaizdą, tačiau Pietų Korėjoje atliekamų plastinių operacijų rezultatai priblokštų tikriausiai ne vieną...
Tai įdomu

Papuošalai Jaučiui: vertina kokybę ir prabangą

Pavasariui įsibėgėjus nuo balandžio 21-osios iki gegužės 21-osios savo gimtadienius švenčia realistiškieji, ramieji Jaučio ženklo atstovai. Ypatingu nuoširdumu, draugiškumu pasižymintys šio ženklo žmonės neabejotinai verti išskirtinių dovanų.
Tai įdomu

Iš koto verčianti parodija: kaip POROS šoka klubuose! (III dalis) 10 

Šokių klubai iki paryčių, audringi vakarėliai, smagūs šokiai nerealiai linksmoje bičiulių kompanijoje... Šoka žmonės skirtingai: vieniems prakaitas nuo intensyvių judesių žliaugia jau po pirmojo šokio, kiti neapšyla raumenų net po valandžiukės. Sutikime, juk visi šokame skirtingai!!!
Tai įdomu

Geriausios savaitės komedijos ir dramos

Dėmesio vertomis komedijomis ir dramomis TV.lt siūlo mėgautis ne tik šventinį pirmadienį, tačiau ir visą likusią savaitę. Atsukite laiką atgal ir nusikelkite į 1945-ųjų Birmą, 1644-ųjų Paryžių, apsilankykite kariaujančioje Afrikoje, triukšmingajame Londone, tykioje Danijoje ar vargingoje Indijoje. Lietuviško kino gerbėjai turės galimybę išvysti dar visiškai neseniai kino teatruose rodytą komediją „Moterys meluoja geriau. Kristina“.
Tai įdomu

Ant veido – kremą nuo hemorojaus? Keisčiausios įžymybių grožio procedūros

Noras atrodyti jaunai, patraukliai ir žaviai daugelį moterų gena pas plastinės chirurgijos specialistus. Nieko keisto, kad įžymybės išbando ir pačių keisčiausių būdų, stabdančių senatvę bei dovanojančių aksominę odą. Kokie jie?
Tai įdomu

Įdomybės: kaip mus veikia muzika?

1933-iaisiais vengrų džiazo pianistas Rezso Seressas sukūrė melancholija dvelkiantį muzikinį kūrinį „Gloomy Sunday“, instrumentalistinį kūrinį įkvėpė menininko juntamas skausmas po išsiskyrimo su savo mylimąja.
Žymės:Muzika
Tai įdomu

Iš koto verčianti parodija: kaip VAIKINAI šoka klubuose! (II dalis) 17 

Šokių klubai iki paryčių, audringi vakarėliai, smagūs šokiai nerealiai linksmoje bičiulių kompanijoje... Šoka žmonės skirtingai: vieniems prakaitas nuo intensyvių judesių žliaugia jau po pirmojo šokio, kiti neapšyla raumenų net po valandžiukės. Sutikime, juk visi šokame skirtingai!!!
Tai įdomu

Ką simbolizuoja žiedas ant skirtingų pirštų

Ką apie mus atskleidžia papuošalai? Žinoma, kad ne tik skonį ar finansinę padėtį. Kodėl vieni mėgsta puoštis, o kiti neteikia tam jokios reikšmės? Žiūrėk, vienos moterys tenkinasi kukliu žiedeliu, o kitos be gausybės juvelyrinių dirbinių jaučiasi nuogos. Kodėl išgyvenama skirtingus papuošalų nešiojimo etapus, tarkime, iš pradžių auskarai, vėliau – karoliai, o paskiausiai – žiedai?