Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darniam gyvenimui: moterys, jei sutikote tokį vyrą, nepaleiskite jo

Pora
Shutterstock nuotr. / Pora
Šaltinis: Ji24.lt
1
Skaitysiu vėliau
A A

Vieni vyrai yra geresni už kitus. Ir nors nusivylusi meile, tikriausiai nuolat kartojate, kad visi jie vienodi, juk puikiai žinote, kad tai netiesa.

Kai kurie jų tiesiog yra labiau subrendę už kitus, o galbūt susipažįstate su jais kiek tinkamesniu sau ir jam gyvenimo momentu. Gyvenimas mus išmoko daugelio gerų ir blogų savybių, jis išmoko prisitaikyti, o kiekvienas nusivylimas tik užgrūdina ir skatina pasimokyti iš savo klaidų.

Taip pat skaitykite: Darniam gyvenimui: vyrai, jei sutikote tokią moterį, nepaleiskite jos

Tad kaip žinoti, kad jūsų mylimasis iš tiesų yra tas, kurio paleisti šįkart jokiu būdu nevertėtų? Peržvelkite šiuos tobulo vyro bruožus ir jei su daugeliu jų sutiksite, galite džiaugtis – radote puikų gyvenimo palydovą.

Meilę išduoda jo žvilgsnis

Atkreipkite dėmesį, kaip vyras į jus žiūri, kur yra nukreiptas jo žvilgsnis? Jei žvelgia jums tiesiai į akis, galite nė kiek neabejoti jo jausmais. Ryšį tarp meilės ir vyro žvilgsnio įrodė ir Čikagos mokslininkai. Jų atliktas tyrimas atskleidė, kad akių judesiai gali pasufleruoti, ar žmogus jaučia tikrą meilę, ar tik geismą.

Taip pat skaitykite: Žvilgsnis išduoda, ką vyras jaučia moteriai – meilę ar geismą

Tyrimo rezultatai, surinkti iš Ženevos universiteto vyriškos ir moteriškos lyties studentų, parodė, kad meilę jaučiantys respondentai žvilgsnį koncentravo į veidą, o seksualinį geismą jaučiančių studentų žvilgsnis vis nukrypdavo į kitas kūno vietas.

Jis malonus, bet ne pastumdėlis

Būna pernelyg savimi pasitikinčių vyrų, kurie mano esantys geresni už kitus, tačiau būna ir tokių, kurie yra ganėtinai pasyvūs, bijantys didelių įsipareigojimų ir nemokantys priimti svarbių sprendimų. Tai du kraštutinumai, kurių derėtų vengti.

Tobulas vyras turi mokėti tolygiai suderinti pasitikėjimo savimi ir nuolankumo savybes – jis turi būti geros širdies, tačiau, kai reikia, privalo parodyti ir savo charakterį. Tokį vyrą verta laikyti šalia savęs, nes jis yra pakankamai protingas, kad suprastų, kaip reikia suderinti šias dvi savybes.

Jis ambicingas, bet kantrus

Sėkmė yra būtina norint gyventi laimingai. Nesakome, kad tam reikia laimėti milijoną ar tapti pasaulio čempionu, tačiau truputėlis sėkmės dar niekam nepamaišė. Svarbiausia turėti kantrybės ir tos sėkmės sulaukti. Būtent kantrybė ir yra svarbus tobulo vyro bruožas. Kopdamas karjeros laiptais, jis puikiai supranta, kad pernelyg skubėdamas gali viską sugadinti, todėl kartais užtenka šiek tiek palaukti ir nesitikėti, kad jau rytoj jis taps savo įmonės vadovu.

Tobulas vyras yra ambicingas, tačiau jo ambicijos yra visiškai realios, tokios, kurias kažkada tikrai galima įvykdyti, o ne tik apie jas svajoti. Toks vyras ir dėl savo mylimosios mokės pasistengti, nežadėdamas jai neįvykdomų ir nepasiekiamų dalykų.

Jis moka gaminti

Nagi, būkime atviros – vyras, kuris moka sukiotis virtuvėje, yra kiekvienos moters svajonė. Kuri gi nenorėtų grįžusi iš darbo užuosti gardžią vakarienę? Negana to, gaminti mokantys vyrai dažniausiai ir sveikai maitinasi, o tai dar geresnė žinia jūsų abiejų ateičiai.

Jis aktyvus

Jei su vyru žadate pradėti rimtus santykius, į šią jo savybę būtina atkreipti dėmesį. Juk aktyvus vyras – seksualus vyras. Tikrai nenorėtumėte po keleto bendro gyvenimo metų sulaukti dienos, kai jis tingės atsikelti nuo sofos ir siuntinės jus pirmyn atgal į virtuvę, kad atneštumėte jam bulvių traškučių. Galiausiai toks vyras tingės užsiimti ir žaidimais lovoje, o tai į jūsų santykius laimės tikrai neatneš.

Jis turi neįtikėtiną savybę jus prajuokinti

Jei draugaujate su vyru, kuris nemoka jūsų veide įžiebti šypsenos, tuomet laikas santykius nutraukti. Tiesą sakant, tokių santykių net nebuvo verta pradėti, juk su juo tikrai nesijaučiate laiminga, tiesa? Vyrą, kuris sugeba prajuokinti, verta laikyti šalia jau vien dėl to, kad suo juo gyvenimas bus linksmesnis.

Jis sako, kad jus myli, nors to sakyti jam net nereikia

Vien žodžiais demonstruojamos meilės gyvenime tikrai neužtenka. Meilė turi būti išsakyta veiksmais: rūpesčiu, užuojauta, pagalba, galiausiai – visiems reikalingu tarpusavio supratimu. Jei vyras nuolat kartoja, kad jus myli, tačiau šios meilės jūs nė kiek nejaučiate, tuomet iš tiesų jis nemyli jūsų tiek, kiek esate verta. Ar tikrai manote, kad gyvenime jums užteks tik žodžių?

Jis nebijo pralaimėti ginčų

Tarp visų porų kyla nesutarimų ir visuomet svarbu atkreipti dėmesį, kaip vyras moka susidoroti su kilusiu ginču. Jei jis atkakliai gina savo nuomonę ir net nesistengia išklausyti jūsų, tuomet šis vyras jums tikrai netinka. Supratingas ir geras vyriškis privalo suprasti, kada derėtų nusileisti, jis turi mokėti leistis į kompromisus ir nebijoti pralaimėti ginčų vien dėl to, kad jūs jaustumėtės geriau.

Taigi, matote? Bendram ir darniam gyvenimui visai nebūtina, kad vyras mylėtų gyvūnus, vaikus, gerbtų jūsų giminaičius ar mokėtų įsukti elektros lemputę. Jei aukščiau išvardyti punktai būdingi jūsų mylimajam, tai jis sugebės viską – uždirbti pinigų, pastatyti namą, galbūt jį sugriauti ir... vėl ieškoti alternatyvų gyvenime. Su šypsena ir jam būdingu optimizmu. Juk šalia jūsų  – aktyvus, ambicingas ir malonus vyras, tiesa?

Komentarai: 1
Temos Vyras
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24