Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Koks jūsų vyras lovoje: Napoleonas, Kazanova, visuomenės auka ar sekso vergas?

Pora miegamajame.
Shutterstock nuotr. / Pora miegamajame.
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nors vyrai šventai įsitikinę, kad kiekvienas jų unikalus ir nepakartojamas, intymiuose reikaluose jie labai jau nuspėjami. Psichologai vyrus negailestingai suskirsto tik į 4 grupes – pagal jų seksualinę elgseną.

Vyras – Napoleonas

Jo gyvenime dominuoja vienintelė aistra ir visai ne seksas. Tai arba darbas, arba hobis, arba draugai. Na, arba sofa prie televizoriaus. Jis aišku, bloškiasi į geidulingus žaidimus, kai gamta pašaukia, bet patenkinęs sekso troškulį, vėl panyra į mėgstamą veiklą. Toks buvo ir Napoleonas. Bet tai, deja, tik vienintelis karvedžio panašumas su išlepusiais XXI amžiaus vyrais: nei jie trokšta dėl moters kautis, nei ją užkariauti, nei pakylėti iki dangaus. Jie tingi.

Vyras – Kazanova

Seksas tokiam vyrui – tarsi sporto pergalė. Arba poema. Taip jis save išreiškia, duodamas valią fantazijai, nes yra įsitikinęs, kad kiekviena moteris – ypatinga, o kiekvienas kartas – dar ypatingesnis. Moterys su tokiais kavalieriais turėtų būti laimingos... Tikrai taip manote? Ne visada. Jie nelinkę dievinti naujos savo pasijos. Šiandien – tu, brangioji, rytoj – kita, o paskui – vėl nauja. Gyvenimas nenuspėjamas, tad nėra ko varžytis ir prisirišti tik prie vienos, net jeigu užmautas žiedas ir prisiekta amžina meilė. Juk aplink ganosi tiek žavingų stirnaičių!

Gyvenimas nenuspėjamas, tad nėra ko varžytis ir prisirišti tik prie vienos, net jeigu užmautas žiedas ir prisiekta amžina meilė. Juk aplink ganosi tiek žavingų stirnaičių!

Vyras – sociumo auka

Na, jei privalau – atliksiu tą pareigą: taip dažniausiai galvoja tokio tipo vyras, ropšdamasis į meilės guolį. Aišku, jis net kankinamas neprisipažintų, kad seksas jam mažai ką reiškia, bet visuomenėje ta tema tiek eskaluojama ir propaguojama, kad nori nenori tenka vaidinti sekso gigantą. Nuraminsime – tokių vyrų labai nedaug, bet pasitaiko. Tad jeigu jūs vis imatės iniciatyvos organizuoti karštą vakarėlį, o jis nuolat  atsikalbinėja, kad reikėtų geriau vienas kitą pažinti (kokį dešimt kartų nueiti į simfoninės muzikos koncertą, tiek pat į operą ir išsiskirti paspaudus ranką bei išgėrus kavos), didelė tikimybė, kad aptikote retą egzempliorių.

Savo „draugužio“ vergas

Apie tokius vyrus sakoma, kad jie mąsto ne galva, o galvute. Taigi, dažniausiai jie nepritrenkia intelektu, švelniai tariant. Na, kai kurie išsilavinimo spragas gudriai dangsto keliolika iškaltų protingų frazių, bet pabendravus ilgiau, ima ką nors nerišliai mekenti ir bandyti atsegti jums liemenėlę. Mat jeigu jo „draugelis“ jau pasiruošęs, jo savininkui visiškai nerūpi, ar to nori moteris. Preliudija, malonūs žodeliai, švelnumas ir atidumas – jam yra kosmosas. Gal jis, skubėdamas jus guldyti ant menčių, dar išdauš žodį „myliu“, bet jo  „meilė“ tikriausiai baigsis kartu su orgazmu.

Nelinksma, ką? O kur dingo tie nuostabieji, mylimieji ir žavieji? Na, šie tiek sutirštinome spalvas – bet kiekvienam, net ir idealiausiam vyrui, tinka nors maža dalelė iš čia aptartų faktų. Smagu, kai tą deguto šaukštą praskiedžia medaus statinė, bet jei netyčia sutikote kaip iš akies trauktą paskutinį vyro tipą, nekurkite iliuzijų, kad jis pasikeis, nes sutiko tokią nuostabią moterį kaip jūs.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24