Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – spalio 21 d.

Rudens voratinklis
Fotolia nuotr. / Rudens voratinklis
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Labas rytas! Dar vienas puikus rytas, kurį verta pradėti saulėta šypsena... To ir linkime!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Daugybė mažų ir didelių darbelių, užgulusių jūsų pečius, neleis jums pamatyti tikrosios dienos šviesos. Neskubėkite ir nesiblaškykite juos atlikdami, nes tik tokiu būdu apsaugosite save nuo galimų klaidų.  O dar – neverta imtis naujų užduočių bent iki ankstyvos popietės. Tiesa, vėliau visą jūsų dėmesį pavilios antroji pusė ar kiti jums svarbūs žmonės. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visus svarbius sprendimus, kuriuos suplanavote iki šios dienos popietės, priimkite su ypatingu atidumu. O jei bent šiek tiek abejojate – atidėkite. Dėl perdėto pasitikėjimo savo jėgomis, klaidos įsivels ten, kur paprastai jų nebūna, o priežasties nežinosite. Dienai persiritus į antrąją pusę, galėsite parodyti kolegoms, kiek toli galite nueiti kompromiso keliu. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nedideli rūpestėliai, susiję su šeima, užgoš svarbius dienos darbus. Gal taip ir geriau, nes svarbiems, o ypač naujiems darbams diena nėra tinkama. Vakarop dėmesys nukryps į įvairiausius bandymus geruoju susitarti su vaikais ir mylimaisiais. Ar būsite pasiruošę ką nors paaukoti dėl to, kad jūs visi pasijaustumėte laimingesni?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Skubėjimas didžiąją dienos dalį būtų tik tuščias jūsų jėgų ir laiko švaistymas. Atlikite kuo įprastesnius veiksmus, kad išvengtumėte klaidų, netikslumų ir vėlavimo. Popietę tapsite sėslesni ir visus savo geruosius ketinimus nukreipsite į šeimos židinio kurstymą. Tvirtų ir harmoningų santykių namuose kūrimas šį vakarą svarbi,  nors ir nelengva užduotis.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžia nedžiugins rezultatais, o pirkiniai, kurie galbūt žavės ir vilios, džiaugsmo neatneš. Įsigyti prietaisai ges, drabužiai greit taps nemadingi, o daiktai – nieko verti. Popietę lengvai reikšite savo jausmus ir mintis. Tačiau retkarčiais jums teks nusileisti ir pamiršti save, siekiant geresnių ir artimesnių santykių su aplinkiniais. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte tęskite tai, kas buvo sėkmingai pradėta ir tolyn nesižvalgykite. Tokiu būdu, net tik apsaugosite save ir kitus nuo nesklandumų, bet įsitvirtinsite, kas popietę jums bus labai svarbu. Tiesa, materialinį ir emocinį saugumą sau užtikrinsite eidami ne tiesioginiais, o aplinkiniais keliais. Viskas tik tam, kad jūsų kelyje nebūtų nei vieno, kuriam pritrūko jūsų dėmesio.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nežinosite, kas svarbiau: ar tyliai dirbti, užėmus sau tinkamą poziciją ir niekur iš jos nesitraukti, ar sudėjus rankas svajoti apie tobulą pasaulį, kuriame viešpatauja harmoningi santykiai, grožis ir kompromisai. Teisingiausia būtų dieną pradėti gerais darbais, tais, kuriuos geriausiai mokate, o ją baigti džiuginant jų rezultatais tuos, kurie jums brangiausi. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors dienos tendencijos popietę keisis, jums bet kuriuo atveju reikės dažniau pagalvoti apie kitus nei apie save. Dienai prasidėjus jausitės pilnaverčiais grupės nariais, tačiau būkite atidūs ir klausykite, ką jums siūlo kolegos ar draugai. Vėliau prašymai paklusti kitų iškeltiems pageidavimams jums bus tikras išbandymas. Trumpam pamirškite save, argi tai taip sunku? 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iki popietės pasirūpinkite savo karjera, bet nepersistenkite, vaikydamiesi to, kas ne jūsų. Raskite įprastų ir paprastų darbų, padedančių tobulėti ir kilti aukštyn. Popietę jūsų dėmesį patrauks grupės, kuriai priklausote, poreikiai ir noras užtikrinti joje taiką. Tai gali būti svarbus laikas stiprinti ir harmonizuoti ryšius tarp draugų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Iki pietų viskas jums gali atrodyti kiek šviesiau ir perspektyviau nei yra iš tikrųjų. Būkite budrūs, nes manydami, kad galite viską, rizikuojate suklupti lygioje vietoje. Vėliau bus priešingai – viskas paprasčiau, nors jums tai gali tapti neįveikiama viršukalne dėl paprastų dalykų: kolegos lauks jūsų dėmesio ir šypsenos, o jūs matysite tik darbą ir nieko daugiau.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei dalį dienos viskas kristų iš rankų, susiimkite ir tęskite tuo, kuo baigėte, nesiblaškydami nei į kairę, nei į dešinę. Popietę pamažu viena po kitos atsivers galimybės. Iš jų medų kabinsite tik tuo atveju, jei mokėsite paaukoti savo norus ir poreikius dėl aplinkinių gerovės. Taigi, kuo daugiau kompromisų – tuo platesnės erdvės. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šią dieną jums bus sunku ištverti vieniems. Net jei taip nutiktų, jūs daug prarastumėte. Taip yra dėl to, kad kitų žmonių nuomonė, patarimai ir net asmenys, su kuriais susiduriate, jums parodo tiesą, kurią privalote žinoti apie save. Popietę jums bus labai svarbu patirti bendrumo jausmą su partneriais, su kurias privalėsite kažkuo pasidalinti arba sumesti į vieną krūvą. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24