Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – gruodžio 23 d.

Kalėdinės dekoracijos
Fotolia nuotr. / Kalėdinės dekoracijos
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tik pradėjome, o jau džiugiai ir pakiliai baigiame trumputėlę darbo savaitę. Kuo mus nustebins ši diena? Kviečiame pasinerti į prognozes.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Svarbi šios dienos astrologinė žinia, nulemsianti net trejus metus trunkančias pamokas, tai Saturno perėjimas į Šaulio ženklą. Jei iki šiol grūmėtės su apribojimais ir save iš naujo atradote intymių santykių bei bendrų finansų srityse, dabar grįšite prie studijų, kelionių, ryšių su užsieniu ar pasaulėžiūros temų. Sunku bus tai ar lengva, priklauso nuo jūsų brandos šiose srityse. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Atsakomybės partnerystės srityje egzaminus sėkmingai išlaikę, dabar gausite naujų užduočių. Priežastis paprasta: Saturnas pereina į jūsų bendrų finansų ir intymumo sritį. Ši planeta dovanų veltui nedalina ir jūsų laukia trejus metus trunkanti kelionė, kurios metu ne kartą pasijusite lyg gimėte iš naujo, kol išmoksite tinkamai dalintis, duoti, imti, įsileisi, prisileisti, pasitikėti, atsiduoti. 

Taip pat skaitykite: Vyrą išduoda bučinys

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Palikęs ramybėje jūsų kasdienės veiklos, sveikatos skyrių, Saturnas šiandien ilgam atvyksta pasiimti iš jūsų karminių skolų, susijusių su partneryste ir mokyti atsakomybės šioje srityje. Nebrandūs santykiai tikrai neišlaikys griežtosios planetos egzaminų, o kiti būtent dabar ryšis įsipareigoti amžiams. Nepalikite visko savieigai, nes nesėkmės – tai jūsų iki šiol neišmoktos pamokos. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Viena vertus, galite atsikvėpti, kadangi romantiškiems santykiams ir ryšiams su vaikais apribojimai nuimti, mat Saturnas palieka šią jūsų sritį. Kita vertus, gaunate naujų tarnystės pareigų. O jas atlikti, kaip tas klumpes pasakoje nudėvėti – beveik neįmanoma. Kuo greičiau pasidėsite į šalį sentimentus, susijusius su darbu, sveikata, maitinimusi ar buitimi, ir imsitės veiklos, tai net ir burtų neprireiks. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kai kurie iš jūsų turėtų pasidžiaugti dėl Saturno, kuris šiandien įsikuria Šaulio žvaigždyne. Visų pirma dėl to, kad dalis šeimyninės naštos gali būti paimta iš jūsų. Dar dėl to, kad jūs dabar galite sukurti kažką reikšmingo. Tačiau tik tie, kurie pasiruošę kantriai laukti, kol jų kūrinys išvys pasaulį. Tačiau vien jūsų talento ar svajonių nepakaks – reikės ilgo, nuoširdaus ir kruopštaus atsidavimo. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ūgtelėję bendravimo, rašymo ar ryšių su artimais giminaičiais srityje, nuo šiandien, kai Saturnas paliečia jūsų namus ir šeimą, privalėsite mokytis privataus gyvenimo pamokų. Vieniems teks susidurti su skausmingais išgyvenimais, kuriuos inicijuos jų tėvai, o kiti patirs didžiulę, iš pirmo žvilgsnio nepakeliamą atsakomybės naštą, kai jais taps. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Du metus patyrę ne vieną sunkumą asmeninių finansų vandenyne, dabar galite apie tai kitiems papasakoti. Tačiau žodžius rinkite atsargiai, visgi, bendravimo ir apsikeitimo žiniomis srityje įsikuria griežtasis karmos valdovas Saturnas. Jei turite, ką papasakoti pasauliui, nelaukite, bet ir strimgalviais nelėkite. Tam turite ne vienerius metus. Viską padarę nuo pradžios iki galo, įgysite naujų, prasmingų pažinčių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Per pastaruosius kelis metus veikiausiai patyrėte identiteto krizę ir, bandydami ieškoti savęs, tapote nauju žmogumi išorėje ir viduje. Tai dėl Saturno kelionės jūsų ženklu. Laimei, nuo šiol ši planeta Šaulio žvaigždyne, leidžianti jums nusimesti nuo veido rūstumo ir liūdesio kaukę. Tačiau liepia susitelkti ties savo vertybėmis, talentais ir imtis didesnės atsakomybės asmeninių finansų fronte. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kol Saturnas pasiekė jūsų ženklą (o tai vyksta šiandien), jūs per kelerių metų laikotarpį atskyrėte pelus nuo grūdų. Būdami mažiau matomi, bet labiau įnikę į savo vidų, ne visada supratote, kodėl kažkas iš jūsų buvo atimta. To dėka dabar galite atversti tuščią lapą, kuriame piešite naują savo paties, daug brandesnio, stipresnio ir atsakingesnio žmogaus paveikslą.

Taip pat skaitykite: Alkoholio poveikis: kas blaiviam galvoj, girtam ant liežuvio?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Saturnas šiandien įsikurdamas Šaulio ženkle, kviečia jus į poilsio, atleidimo ir gijimo fazę. Kai kas iš jūsų gali jaustis atskirti nuo pasaulio, o kai kas džiūgauti, kad tai nutiko, nes turi tylą ir susikaupimą, reikalingą apsivalymui ir dvasiniam augimui. Užuot skundęsi tuo, kaip neteisingai pasaulis su jumis elgiasi, išbandykite kokį nors dvasinio augimo ar gydymo metodą. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ši diena svarbi tuo, kad jus išlaisvina nuo per didelės naštos, kurią jums Saturnas buvo įdavęs profesiniame kelyje. Dabar turbūt galite pasakyti, kad niekas jau jūsų čia negąsdina. O kaip dėl draugų, veiklos kolektyve ar organizacijoje? Jei jūsų negąsdina būtinybė atiduoti duoklę draugams ar bendražygiams, ne kartą dėl grupės interesų atsisakant savo asmeninių užgaidų, jums prasideda prasmingas periodas.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Saturnas nuo šios dienos trejus metus jums bus ir pagalbininkas, ir pats didžiausias jūsų nesėkmių karjeroje kaltininkas. Jau sunerimote? Vadinasi, turite kur augti. O ši planeta neketina jūsų lepinti. Klausydamiesi jos patarimų galite tapti tikrais savo srities lyderiais ar ekspertais. Įvaldyti meistriškumą jums gali padėti jūsų tėvas, mokytojas, vadovas ar kitas autoritetingas asmuo. 


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24