Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Birželio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Vasara
„Shuterstock“ nuotr. / Vasara
Šaltinis: Ji24.lt
Skaitysiu vėliau
A A

Portalas moterims Ji24.lt siūlo susipažinti su Lanos Kutkytės astrologinėmis prognozėmis birželio mėnesiui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Daug nuveikti pavyks tik tuo atveju, jeigu mokėsite pasinaudoti informacija ir patikimomis pažintimis. Sklandžiau reikalai seksis lengvai komunikuojantiems ir nebijantiems aktyviai dalytis savo sumanymais. Jei esate uždaras žmogus – šį mėnesį gali būti sunkiau gauti tai, ko norisi. Tačiau jei jūsų norai derės su kitų žmonių planais – tuomet galite draugiškai kartu eiti pirmyn savo tikslo link. Netvarkykite ir nepasirašykite svarbių dokumentų prieš tai gerai į juos neįsigilinę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Birželis jums vienas geresnių mėnesių šiemet. Šį laiką jus lydės praktiškos nuotaikos, darbštumas ir aiškus žinojimas, kaip pagerinti savo gyvenimo sąlygas. Svarbiausia bus susivokti, ko iš tikrųjų siekiate ir kokios jūsų svarbiausios vertybės – toks vidinis stabilumas lems finansinę sėkmę ir padės nesisielioti dėl neesminių problemų. Ramiai gebėsite tvarkyti jums svarbius darbus, be streso ir skubotumo. Mėnuo palankus tiek finansiniams reikalams, tiek ir meilei.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite populiarūs, pastebimi ir kūrybingi. Lydės noras nurodinėti, vadovauti kitiems, pristatyti savo veiklą ir idėjas aplinkiniams. Pasitikėjimo savimi jums tikrai nestigs, todėl šį mėnesį galite imtis pačių rizikingiausių sumanymų, kuriems reikia drąsos ir aktyvumo. Tinkamiausias laikas tiems, kurie vis ruošiasi kada nors prisiversti sportuoti – pradėkite dabar ir vėliau bus lengviau palaikyti ritmą. Valios turėsite daugiau nei visuomet.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Bus lengva suklysti. Gali lydėti įvairios baimės ar nerimas, todėl verčiau patausokite sveikatą ir daugiau ilsėkitės vienumoje arba su brangiais žmonėmis, kuriais pasitikite. Ne pats geriausias laikas aktyviai veiklai, tad patausokite jėgas prieš savo gimimo dieną. Tai pasyvus laikotarpis, tad nieko naujo nepradėkite. Paskutinę savaitę įsivyraus jau visai kitokios nuotaikos – lydės geresnė savijauta, kūrybingumas ir vidinis jausmas, kad esate pats geriausias.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei nebijote nenumatytų įvykių, nemažai pasieksite. Mėnuo reikalaus greito ir naujoviško mąstymo, draugiškumo ir bendravimo. Šis laikotarpis tinkamiausias kolektyvinei veiklai, mokslui, kelionėms bei įdomiems susitikimams. Geras laikas ieškoti naujų draugų arba atnaujinti ryšį su senaisiais. Netinkamas mėnuo veržtis į lyderius, todėl verčiau skirkite laiko išsiaiškinti, ką mąsto ir ko nori jūsų draugai ir kolegos – susiderinkite su jais ir taip pelnysite populiarumą ir pagarbą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Birželį susitelkite į karjeros reikalus. Galite gauti pasiūlymą pakilti aukščiau darbe, tačiau gerai apmąstykite, ar tikrai šiam darbui esate pakankamai pasiruošę, ar jam tinkate. Gali tekti nemažai laiko skirti gilinimuisi į profesinius reikalus ir pasirūpinti konkrečiais ir nebūtinai įdomiais reikalais. Mėnesio pabaigoje pajusite, jog gyvenimas įgauna kiek kitokį atspalvį: praktišką nuotaiką keičia noras smagiai bendrauti su draugais, karjerizmą – laisvės poreikis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Palankus laikas kelionėms, ryšiams su užsieniu, domėjimuisi aukštuoju mokslu ar dvasiniu tobulėjimu. Trauks ieškoti nuotykių, plėsti savo horizontus, kai kurie gali sumanyti padirbėti užsienyje, išmokti naujos kalbos ar tiesiog pasidomėti svetimomis kultūromis. Būsite tas, kuris spinduliuoja optimizmą ir veržlumą – tik svarbu nepersistengti ir neužsimoti per plačiai. Neleiskite, kad optimizmas užgožtų sveiką protą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Birželis gali būti susijęs su stipriu vidiniu virsmu, noru palikti viską, kas jau nebereikalinga ir tuščia. Normalu, jei staiga tvirtai nuspręsite atsikratyti to, kas jums trukdo eiti pirmyn – tai reikalinga norint tobulėti. Tikėtini radikalūs pokyčiai ir sprendimai jūsų vidiniame pasaulyje. Dvasiniai ir paslaptingi dalykai trauks jus kaip magnetas. Tik geriau stenkitės neprovokuoti konfliktų, nes jūsų psichika bei organizmas ir taip bus pakankamai jautrūs.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jausmai partneriui taps aiškesni ir brandesni. O tiems, kurie dar nerado antrosios pusės, atsiras didelė naujų pažinčių tikimybė. Birželį gyvenimas būtent per darbo ar meilės partnerius mokys jus to, kas dabar yra svarbiausia ir perspektyviausia. Jei susidurtumėte su atvirais priekaištais ir, atrodytų, nepelnytais konkurentų išpuoliais – pasistenkite išlaikyti šaltas emocijas. Neleiskite, kad jus išbalansuotų, nes kitaip konkurentai nugalės.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Teks dirbti daugiau nei visuomet ir jums tai puikiai seksis. Pajusite, jog pagerėjo jūsų darbo našumas, nuveikiate daugiau nei planuojate, o ir viršininkas tai įvertins. Tiesa, kitaip šį mėnesį elgtis ir negalėsite, jei tik pabandysite ką nors daryti paviršutiniškai – darbo trūkumai tuoj pat atsiskleis. Paskutinė dekada ne tokia darbinga – daugiau dėmesio skirsite savo įvaizdžiui, norėsite būti aktyvesni socialiniame gyvenime.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Leiskite sau pailsėti ir pasidžiaugti gyvenimu – darbai palauks. Šiuo metu būsite žavūs ir mėgiami, tad nenuostabu, jog lydės sėkmė meilėje. Galite skirti romantiškus susitikimus arba planuoti vestuves. Gerai seksis veikla, susijusi su vaikų mokymu, kūryba, stovyklų, poilsio bei pramogų organizavimu. Sėkmingi bus vizitai grožio salone. Pirmos dvi dekados žada būti išties džiugios. Išnaudokite tai, nes birželio pabaigoje teks daugiau kruopščiai dirbti nei ilsėtis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tam, kad atrastumėte laimę, nereikės net peržengti namų slenkščio. Jei esate artimas namams ir šeimai, šis mėnuo padovanos jums ramaus džiaugsmo. Netikėtai pajusite įkvėpimą ir suvoksite, ko gi iš tikrųjų trūksta jūsų namams ir šeimos nariams, kad gyvenimas taptų patogus ir harmoningas. Tik nerizikuokite pinigais. Nepatartina būtų skolinti pinigų ar brangių daiktų. Vėliau dėl to galimi nesusipratimai.


Šaltinis – ezoterinis centras AUM (www.ezoterika.lt)

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24