Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – sausio 16 d.

Zodiako ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žvaigždžių prognozės specialiai jums...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pilnatis subjektyviame Vėžio ženkle nukreips jūsų dėmesį į jūsų vidų ir praeities įvykius. Visa tai parodys, ko jums trūksta ir ką reikia suvokti, kad sulauktumėte sėkmės. Noras geriau suprasti save, nuves jus į emocinės paramos paieškas. Vengsite tapti pažeidžiami, bet tik sugebėjimas pripažinti savo silpnybes leis atrasti dalykų, kuriuose este stiprūs.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Daug lengviau tarsite švelnius žodžius dabar, kai jautriame Vėžio ženkle vyksta pilnatis. Jei į viską nereaguosite pernelyg asmeniškai ir neleisite nesaugumui užimti pagrindinės vietos, galėsite užmegzti daug artimesnius ir kupinus pasitikėjimo ryšius su aplinkiniais. Nesutarimus užglaistys noras rūpintis ir pasiruošimas prisiderinti prie kintančių aplinkybių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėl Vėžio ženkle vykstančios pilnaties daugiau dėmesio teks skirti asmeniniams resursams. Viską norėsite daryti tam, kad jaustumėtės saugūs ir užtikrinti dėl dabarties ir ateities, bet atsidursite ne vienoje kryžkelėje. Jūsų tikėjimas tuo, ką darote, ir vidinė branda padės atlaikyti išorinių aplinkybių ir žmonių spaudimą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tai – jūsų diena, nes jūsų ženkle vyksta pilnatis. Tačiau sėkminga ji bus tik tuo atveju, jei nenugrimsite į nerimo vandenis, o sugebėsite iš jos pasiimti tai, kad geriausia. Jei iki šiol jūsų viduje kirba mintis, noras, ketinimas – leiskite jam išvysti dienos šviesą. Mylite? Prisipažinkite. Norite mokytis? Užsirašykite į kursus. Svajojate keliauti? Sudarykite kelionės maršrutą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dėl Mėnulio pilnaties Vėžio ženkle gali sustiprėti jūsų vaizduotė ir intuicija. Tačiau šiuos dalykus pajusite tik tuo atveju, jei duosite sau daugiau erdvės ten, kur jūsų nevargina išorinio pasaulio žvilgsniai. Meditacija, buvimas gamtoje ar vienumoje, joga ar įvairios dvasinės praktikos suteiks jums energijos būsimiems darbams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiuo metu, kai Mėnulio pilnatis vyksta Vėžio ženkle, jums nesvetimos krizės tarp draugų ar grupės veikloje. Išliekite jausmus, užuot laikę juos uždarę po keliais niekam nematomais kiautais. Jūsų ryšiai su aplinka sustiprės tik supratus, kad ir kiti žmonės yra tokie pat pažeidžiami, kaip ir jūs, o tinkamą atmosferą komandoje užtikrins tik pagarba ir rūpestis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Profesiniai reikalai iškils į pirmą planą, kai jūsų profesinių siekių sektoriuje vyks Mėnulio pilnatis. Atsiras papildomų įsipareigojimų, kurie paskatins jus sustiprinti save iš vidaus, naudojant tik jums vieniems priimtinas priemones. Į problemas reaguokite atlaidžiai, daugiau susitelkite į tai, ko siekiate ir kas jau pasiekta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Mėnulio pilnatis Vėžyje turės įtakos jūsų akiračiui ir tinkamu būdu praplės jūsų mažo pasaulio erdves. Net jei ne visada jausitės tvirtai, žinokite, kad kiekvienas pozityvus žingsnis priartins jus prie svajonių. Bendraudami su žmonėmis iš toli ar ieškodami būdų įgyti daugiau žinių, jausitės einantys teisingu keliu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl Mėnulio pilnaties emocingame Vėžio ženkle jumyse atsiras daugiau energijos. Panašu, kad jausitės priremti prie sienos tiek antrosios pusės, tiek bendradarbių. Bet kuriuo atveju skirkite daugiau laiko, kad išspręstumėte jūsų kelyje pasitaikiusius rebusus. Pagrindinis jūsų tikslas – atsižvelgti į abiejų pusių poreikius ir be baimės būti pažeidžiamiems, siekti kuo artimesnio ryšio.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų partnerystės būste vykstanti pilnatis skatins atlikti ne vieną užduotį, susijusią su jūsų gebėjimu reaguoti į kitų žmonių emocinius poreikius. Švelnumas garantuos patikimesnius ryšius ir padės sukurti nepriekaištingą sąjungą. Nors jausmų lavina gali prieštarauti jūsų planams, būdami lankstūs, perlipsite per visus barjerus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Intensyvios emocijos turės įtakos kasdienei jūsų veiklai ir sveikatai. Kintančios nuotaikos, susijusios su darbu, bus normali jūsų būsena, kuri gali trukdyti tinkamai atlikti užduotis. Kita vertus, galite tuo pasinaudoti, daug giliau ir nuoširdžiau panirdami į mėgstamą veiklą ir pasimėgauti rutinos teikiamais privalumais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šio mėnesio pilnatis įkvėps jus ir sustiprins jūsų kūrybiškumą, jei būsite atviri toms gėrybėms, kurias jums ketina padovanoti žvaigždės. Kūrybinės jūsų idėjos ar dideli norai bus palaiminti šviesių jėgų, jei eisite kupini įkvėpimo. Čiupkite į rankas teptuką, mokykitės medituoti ar kitais būdais pažinkite save, aplinkinį pasaulį, pažadinkite savyje miegantį genijų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24