Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – gegužės 12 d.

Drugeliai
Fotolia nuotr. / Drugeliai
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Na, kokią gi pirmąją darbo savaitės dieną, pirmadienį, mums pranašauja žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dalyvauti partnerių pasiūlytuose žaidimuose bus pagrindinė jūsų šios dienos prievolė. Žinoma, į pasiūlytas neįprastas taisykles galite pažvelgti ne į kaip jus trikdančius oponentų reikalavimus, o kaip į galimybę įgyti naujų įgūdžių. Liaukitės baimintis, kad prarasite dalelę savęs. Patikėkite, kur kas daugiau galimybių yra praturtinti save. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Į savaitės nuotykius leisitės nenustygdami vietoje, būsite energingi ir gerai nusiteikę. Nesvarstykite, kokią puokštę jums įteiks atėjusi nauja savaitė, verčiau mėgaukitės žiedais, kurie skleidžiasi, jų spalvomis ir kvapais. Tačiau, net ir tikėdami, kad dalis šio grožio – jūsų nuopelnas, nesusižerkite visų laurų sau.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Išsirinksite patį didžiausią šaukštą, norėdami pasimėgauti visais savaitės pradžioje teikiamais malonumais. Vieniems skanauti gardumynus nebus smagu, todėl rasite ne vieną norintįjį jums palaikyti draugiją. Vis dėlto nemanykite, kad to pakaks. Mėgaudamiesi skanumynais, pagalvokite, kuo patys galite praturtinti savo pasaulį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darbo savaitę pradėsite viena koja būdami namie. Gal tokiu būdu šaltas savo biuro sienas sušildysite į darbo vietą atsinešdami savaitgalio prisiminimų ar artėjančios vasaros planų. O jei nestigs priežasčių per dieną daugiau rūpintis šeimos reikalais nei darbu, tegul niekas nebaudžia jūsų už šitą nedidelę nuodėmę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Džiaugsitės galėdami būti pačiame įvykių sūkuryje ir dėsite visas pastangas žinoti viską ir visur suspėti. Būdami nuolatiniame judesyje, neišbarstykite vėjais visų gėrybių, kurias turėsite ar gausite. Vienintelės dienos sąlygos jums: nenustelbti kitų ir būti pasiruošusiems atsisakyti dalies savo užgaidų dėl bendros sėkmės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Be didelio vargo įveiksite tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodys sunku. Tačiau turite išlikti tvirti, kad neprarastumėte tikėjimo savo sugebėjimais. Jums nebus reikalo apie tai kalbėti ar primygtinai kam nors ką nors įrodyti. Atlikite tai, kas jums suteikia stiprybės ir pažvelkite į kitus, norėdami sužinoti, ar kitus džiugina jūsų pastangos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei atsibudę širdyje nepajusite šventinės nuotaikos, sukurkite ją patys. Jums puikiai seksis darbą paversti malonia laiko leidimo priemone, o dalykinis ir asmeninis bendravimas įprasmins visas jūsų pastangas. Svarbiausia taisyklė, kuria privalote vadovautis visą dieną, – viskas turi vykti gražiai ir harmoningai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Intensyviai ieškosite patogios užuovėjos ir jums pavyks ją rasti. Vieni norės užsisklendę užsiimti tuo, kas teikia atgaivos, antri tyliai stebės viską iš šalies, treti dalyvaus įvykiuose, bet tikėsis likti nepastebėti. O jei privalėsite imtis iniciatyvos, visus mūšius laimėsite apsiginklavę gėlėmis, saldumynais ir gražiais žodžiais. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jausite artėjančios vasaros dvelksmą kaskart, kai susitiksite su draugais ar bendražygiais. Jie jums padės praskaidrinti pirmadienio nuotaikas ir noriai ves jus už rankos, kai pasijusite atsidūrę aklagatvyje. Keisdamiesi energija su grupės nariais, lipsite mažais laipteliais aukštyn, todėl klausykitės ir išklausykite, kalbėkite ir būkite išklausyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Išsisukti nuo darbų negalėsite – tiesiog nenorėsite. Tikėsite, kad jūsų triūsas nenueis perniek, ir tai tik dar labiau motyvuos. Tačiau rezultatai nėra didžiausia šios dienos dorybė. Priešingai, daug svarbiau aplinkybės, kuriomis jie pasiekiami, ir tai, ar gerai jaučiasi visi veiksmo dalyviai. Todėl retkarčiais neatsisakykite dalyvaukite nereikšmingame pokalbyje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šis pirmadienis primins, kad geriausi vaistai nuo visų ligų – optimizmu grįsti geri tarpusavio santykiai. Tad nesuklysite, šios savaitės pradžioje skyrę dalį savo laiko mintims apie poilsį ir pramogas. Pavyzdžiui, skirkite porą valandų šeimos atostogoms suplanuoti, neatsisakykite vizito į svečius, koncertą, parodą ar sutarkite dėl ilgai planuoto susitikimo. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitę pradėsite kupini vilties, kad visi sunkumai įveikiami. Tačiau neišvengsite susidūrimo su tais, kurie nėra jūsų pusėje. Visus prieštaraujančius nuginkluosite pritariama šypsena ir paversite juos sąjungininkais. Tačiau jauskite savo galimybių ribas. Užuot pernelyg pasikliovę savo nuojauta, atsižvelkite į kitų interesus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24