Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – kovo 5 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Susipažinkite su šio trečiadienio astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Daugiau galvosite ne apie darbą, o apie ką nors gražaus, saldaus ar kvapnaus. Gal tai bus daiktas, kurį norite įsigyti, gal gardėsis, kuriuo ne pro šalį būtų užkąsti grukšnojant kavą ar arbatą, o gal kas nors gerokai didingesnio. Didžiausias klystkelis: susirūpinę tuo, ką norite įsigyti, nepastebėsite to, ką jau turite.

JautisJautis

(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Išlikdami ramūs ir nuoseklūs, paruošite tinkamą dirvą, į kurią galėsite sėti viską, ko geidžiate. Vaizduotėje jau galite pajusti realius būsimų žiedų kvapus. Tiesa, svarbu, kad reikiamu metu atsidurtumėte reikiamoje vietoje ir tinkamai pakalbėtumėte. Bet tai jums bus ne problema, nes viską, ką reikia kalbėti, jau žinote.

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Svarbiausi šios dienos įvykiai nutiks jūsų viduje. Deja, net patys to nežinosite. Štai kodėl taip keistai reaguosite į aplinkinių abejingumą. Užuot žiūrėję į kiekvieno elgesį pro didinamąjį stiklą, padėkokite jiems už geranoriškas pastangas. Tai magiškai paveiks aplinkinius ir skatins juos kreiptis į jus patarimo ar pagalbos.

VėžysVėžys

(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darykite viską lėtai ir iš eilės. Jei manysite, kad reikia, matuokite dešimt kartų ir tik tuomet kirpkite. Ir taip kiekvieną sykį. Taip elgdamiesi netrukus suprasite, kad nejučiomis ėmėte šviesti minioje. Vakare galbūt pakvips permainomis santykiuose su jums brangiu žmogumi. Patarimo klauskite draugų, bet nesislėpkite jiems už nugaros.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Norėsite vieno: pasiraitoti rankoves ir kibti į darbus. Deja, ne viskas bus taip paprasta. Pirmiausia turėsite kažką paaukoti ir negalėsite niekam apie tai pasigirti. Jei laiku ryšitės nuryti šią nuoskaudos piliulę, greitai suprasite ne tik tikrąjį jos skonį, bet ir nepakartojamą naudą. Vakare aštrus jūsų žvilgsnis įžvelgs keletą spragų buityje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Daug svajosite ir dar daugiau darysite. Dėl to diena, neabejodama jumis, apdovanos jus gausa. Gerą darbą dar nuveiks ir jūsų kolegos, draugai. Patikima pagalba, gauta iš jų, nuspalvins jūsų dieną dar iki šiol neregėtomis spalvomis. Vakarop jums po kojomis pasipainios svarbūs ženklai. Jie parodys kelią, jei atkreipsite į juos dėmesį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Susitelkite į temas, kurios jus sieja su kitais žmonėmis. Teigiamą pagrindinį vaidmenį dienos metu užims darbas ir tik per jį sužinosite, kur dėti akcentus, ką ištrinti kaip nereikalingą informaciją. Vakare sukurpsite netrumpą pageidavimų sąrašą, kaip pakeisti namus. Tiesa, tai negarantuoja, kad nors vienam jų rasite laiko.

SkorpionasSkorpionas

(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Antroji jūsų pusė dažniausiai bus teisi, bet ne visada. Tačiau turite gerbti jos ar jo požiūrį, kad ir koks jis būtų. Blogiausia, ką galite padaryti, tai reikalauti iš aplinkinių šokti pagal jūsų sukurtą melodiją. Dar vienas svarbus dalykas: informaciją, kurią sužinosite, išklausite ar išsireikalausite, vakare privers susimąstyti apie praėjusias dienas.

ŠaulysŠaulys

(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dieną norėsite ramiai darbuotis ir jūsų noras išsipildys su kaupu. Tiesa, turite būti atidūs, dėmesingi ir net dosnūs tiems, su kuriais esate vienoje erdvėje, susieti bendrais darbais ar gyvenate po vienu stogu. Vakare panirę į mėgstamą veiklą, tinkamai atsiskleisite ar net gausite iš to naudos. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite susitelkę į tai, kas jums svarbu, o visa kita nerūpės. Iš tiesų nesiblaškydami, lėtai, bet užtikrintai artėsite prie savo vaizduotėje sukurto idealaus rezultatų vaizdo. Šiame reginyje ne paskutinis vaidmuo atiteks jūsų partneriams. Jie džiugins jus nuoširdžiu rūpesčiu, o jūs stebinsite juos pasitikėjimu. Neužbėkite įvykiams už akių svarstydami, kas šiandien svarbiau.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sieksite saugumo, jaukumo ir komforto, todėl ryšitės žygiams, kurie leistų jums priartėti prie šio svarbiausio tikslo. Net jei kartais manysite, kad kažkas prieš jūsų valią jums surišo rankas, galiausiai suprasite, kaip iš to išsivaduoti. Viena tokių priemonių gali būti kasdienis jūsų darbas, kuriam negailėsite nei laiko, nei jėgų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Prisiminsite seną patarlę „Kas ieško – tas randa“ ir visą dieną vadovausitės ja. Ieškosite įvairiausių dalykų ar net žmonių, pavyzdžiui,  galinčių ir norinčių jums pasakyti vieną kitą saldesnį žodelį. Panašu, kad jums pasiseks. Vakare, sustiprinę savo įtakos sferas tarp draugų, rasite pagarbą ir nuoširdų norą išklausyti jus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24