Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sausio 15 dienai.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Norisi tikėti, kad gerai žinote, ką reiškia būti maloningam. Šį ketvirtadienį niekur negalėsite dingti, nes aplink suksis tokie žmonės, su kuriais tiesiog privalėsite būti malonus. Kai kam žiūrint iš šalies tai gali priminti vaizdingą spektaklį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Jei reikės, prašykite pagalbos, nes ir draugai, ir jus gerbiantys kolegos pasirengę pagelbėti. Branginkite šios dienos pažintis. Nuoširdžiai pasistenkite pademonstruoti visus sugebėjimus dirbdami, kad lengviau pasiektumėte užsibrėžtą tikslą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Niekam neskaitykite moralų. To pakaks, kad gražiai prabėgtų diena. Jei ką nors bausite ar moralizuosite, panelė bėdelė veikiausiai atbėgs pas jus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Nebijokite rodyti savo stiprios valios ir žavaus užsispyrimo. Per dažnai leidžiate save skriausti. Susiraskite patį geriausią ir priimtiniausią masažistą. Pats laikas pas jį apsilankyti. Daugelį dalykų galėsite sutvarkyti tiesiog žvilgsniu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Pagaliau pakluskite savo širdžiai. Prisipažinkite, kad pridarėte klaidų. Šiandien norėdami išlaisvinti bent dalelę savo žavesio turite paklusti. Ir ne bet kam, bet saviems pažadams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Nuo pat ryto solidžiai atrodykite ir elkitės. Laikykitės dienotvarkės, per daug nieko nekeiskite. Puikiai seksis, jei viską priimsite taip, kaip yra. Juk ir paprasta diena yra didelis turtas, tik reikia tai suprasti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Saugokite rankas ir kojas. Diena pilna permainingų situacijų, todėl į viską žvelkite atidžiai, analizuokite. Jei pasitaikys proga, pasinaudokite socialinėmis privilegijomis. Pasikuiskite namų bibliotekoje, paplepėkite su kuo nors telefonu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Naudokitės savo gabumais, taikykite strateginį mąstymą. Tegul nuo gražių jūsų minčių aplinkiniams tampa lengviau gyventi. Su niekuo nekovokite, bent akimirką sustoti ir pažvelkite, kas jus supa.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Jei kas nors nesiseka, drąsiai prašykite pagalbos. Kuo daugiau patarimų pageidausite, tuo svaresnės pagalbos sulauksite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Būdami talentingi ir gudrūs padėkite stotis tiems, kam trūksta ryžto. Jausite, kad šiandien galite nuversti net ir didžiausius kalnus. Kad ir ką darytumėte, stenkitės ne dėl savęs, o dėl mylimiausių žmonių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Pasistenkite pamaloninti bent vieną, kuriam dabar sunkiai einasi. Ir darykite tai neįkyriai, be jokių išskaičiavimų. Geras ženklas, jei kas nors pavadins patikimu. Tinkama diena prisipirkti siūlų mezginiams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Per daug nesižavėkite šios dienos sumanymais, nes gerai apmąstęs pamatysite, kad kai kurie pasiūlymai nerealūs. Kaip geras meistras ramiai tikrina automobilio būklę, taip ir jūs nesiblaškykite, veikite nuosekliai.

Astrologės patarimus ketvirtadieniui skaitykite čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ji24