Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sausio 26 dienai.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Išklausykite moterų patarimų ir, netgi, priekaištų. Moteriškų žodžių tiradose galite išgirsti neįtikėtinai gerų minčių arba gauti puikius kontaktus su jums labai reikalingais žmonėmis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Jei savo noru nenorėsite galvoti apie savas perspektyvas ir ateitį, tuomet dienos situacijos pačios privers pradėti šviesiau mąstyti apie tai, kuo naudingiau užsiimti ir kokiu būdu savo pastangomis susitvarkyti kasdieninę veiklą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Gyvenime gali vykti gana staigi permaina. Jei ilgą laiką ieškojote moralinio palaikymo, tai šią dieną jo galite sulaukti ne iš vieno žmogaus. Rasis norinčių jums pagelbėti, jus palaikyti, jei reikia, išklausyti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Jauskite savo kūno tvirtybę, jauskite savo minčių koncentraciją ir tą pojūtį, kad šiuo metu jūs galite nuveikti tai, ko negali niekas kitas pasaulyje. Jei turite kokį nors trukdantį gyventi negalavimą, jį galite išmesti lauk.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Didelės laimės ir sėkmės iš šios dienos nesitikėkite. Su jūsų mintimis, atmintimi ir garbingumu gali vykti keistenybės (švelniai tariant). Nepridarykite jokių lengvabūdiškų poelgių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Tikėtina, kad jausite kažkaip sunkiai paaiškinamą harmonišką būseną. Tik su jumis susikalbėti tai jau sunkoka bus. Jei iki šios dienos jautėte kažkokio peršalimo ar negalavimo simptomus, tai nuo popietės visu tuo nereikalingu balastu galite atsikratyti be didelių pastangų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Ieškosite savyje pakilios nuotaikos priežasčių. Neeikvokite laiko šioms paieškoms, verčiau kokybiškai atlikite visus dienos darbus, vakare suveskite rezultatus. O tai, kas jums labiausiai patiko, užfiksuokite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Tėvų namai pareikalaus dėmesio, laiko ir energijos. Netinkama diena galvoti apie žemės sklypo pirkimą ar kokio nors kitokio nekilnojamojo turto reikalus. Kuo daugiau dėmesio skirkite su jumis vienuose namuose gyvenančioms moterims.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Ieškosite harmonijos su savimi, tačiau labai realiai jausite, kad norų dvilypumas gaišina laiką, alina energiją ir neleidžia siekti užsibrėžtų tikslų. Nežadėkite to, ko niekuomet nesugebėsite tesėti ir neimkite jokių avansų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Jei esate turtuolis – tai šią dieną gali tekti ir pažliumbti, kaip kokiame seriale, o jei esate nuskriaustas varguolis – jums gražios galimybės nusišypsos ir dar kokios nors gerovės gausite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Prabus vidiniai prieštaravimai. Jūsų kalbamos keistenybės gali priversti sunerimsti artimuosius. Geriau nevairuoti, nelaikyti egzaminų, nepriiminėti svarbių sprendimų ir sutarčių pasirašymus atidėti vėlesniam laikui.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Nesukite sau galvos dėl keistų prisimenamų sapnų. Jausite, kad turite daugybę neatsakytų klausimų, tačiau tai ne pati geriausia diena sukti sau galvą dėl to, ko nežinote. Juk viskam savas laikas. Pasimėgaukite vidiniu vienatvės pojūčiu.

Astrologės patarimus pirmadieniui skaitykite čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24