Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kovo 6 dienai.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Pasyvaus poilsio diena, tad raskite laiko ir paskaitykite knygą ar pasivaikščiokite prie miško. Tinkama diena pasisemti nematomų gamtos jėgų. Jei teks stovėti prieš auditoriją, pasistenkite kalbėti kuo įtikinamiau.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Užsispyrę daug dirbkite. Jei esate ištaręs: „Aš jums parodysiu! Aš moku!“ – tuomet tikrai parodykite, ką mokate ir koks ištvermingas esate. Atspirties taško, įkvėpimo ir jėgų semkitės iš vidinių resursų.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Keisto įkvėpimo pagauti skubėsite ką nors nuveikti. Jei rimtai pasakosite savo planus, aplinkiniai sakys, kad juokaujate, jei elgsitės priešingai, sulauksite pagyrų.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Ir šiandien neapleis sėkmė. Jeigu norite romantikos, sugebėkite ją įžvelgti. Pasikliaukite savo žiniomis. Tiesa, jei kas nors drįs teigti, kad pinigų negalima nusipirkti, ramiai atšaukite, kad jie paprasčiausiai nežino, kur apsipirkti.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Nepradėkite skųstis, kad sunku, kad niekas nepadeda. Aplinkiniams ne lengviau, bet kažkaip sukasi. Iš tiesų ši dieną pilna įvairių stimulų – tik rinkitės ir naudokitės. Tiesa ta, kad dirbti vis tiek reikės. Bet ir turėsite, ko esate vertas.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Gražiai nušveistą metalinį indą pastatykite taip, kad spinduliuotų prieš saulę. Jei dar pasiseks pagauti raudoną spindulį, įgausite stiprybės teikiančios jėgos. Šią dieną būkite nepaklusnūs, bet dosnūs.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Tinkama diena prisivalgyti avižų košės, mat jose yra Saulės ir Urano energijos, teikiančios galingumo, tikėjimo stebuklais.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Komercijos, politikos pilna diena, todėl tinka tvakyti finansinius reikalus. Bent minutėlę pabūkite apsuptas daugybės žmonių – kad ir troleibuse. Tik tuomet suprasite laisvės vertę.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Seksis pildyti visus paliepimus, bet jei bandysite vadovauti, daug kas jumis gali nusivilti ir pasukti savais keliais. Nesielkite impulsyviai ir aplinkinius saugokite nuo tokių pagundų.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Esate pasiruošęs dideliems darbams, tik Ožiaragiams sunkus dabartinis laikotarpis slopina drąsą. Dar šiek tiek palaukite, gal net pasnauskite (ypač gimusieji gruodžio 28-ąja). Raskite laiko pabendrauti su garbaus amžiaus žmonėmis, mokančiais skaityti tarp eilučių.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Vargu ar įžvelgsite visas šios dienos savo ketinimų pasekmes. Verčiau nepradėkite didelių naujų darbų. Nesistebėkite, jei apsirengsite rėksmingai ar nestilingai.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Neįtikėtinas pastabumas ir apmąstymai gelbės net iš sudėtingiausių situacijų. Tinkamas laikas atsiriboti nuo senų ryšių, įpročių. Sėdėsite sau ramiai ir puikiai suvoksite, kaip seni išgyvenimo metodai netinka atslinkus krizei. Taigi pasitelkite žinias ir gerą nusiteikimą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24