Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 8 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šį penktadienį be priežasties svyruos nuotaika. Todėl nenuostabu, kad aplinkinius žavėsite, o gal ir erzinsite keistoku elgesiu, primirštais pažadais. Tai darbinga diena dailininkams, dizaineriams, dainų tekstų kūrėjams, muzikantams. Pasimėgaukite koše su razinomis ar sviestu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Gali būti, kad šią diena daug kartų krūptelėsite. Kankins nei pradžios, nei pabaigos neturintis ilgesys. Iš ilgesingo nežinojimo, ko griebtis, nepradėkite įtarinėti antrosios pusės, nekurkite detektyvų. Tik labai kūrybingi Jaučio ženklo žmonės šią dieną ilgam gali išsivaduoti iš apsnūdimo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Diena pilna painiavos, intrigų ir įžeidinėjimų. Tiesa ta, kad niekas jūsų neįskaudins, pats būsite aikštingas. Atsargiai bendraukite su naujais pažįstamais, nes, ko gero, viskas ne taip, kaip jums atrodo. Saugokitės bet kokių atsitiktinių santykių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Neaitrinkite širdies dėl niekų. Jeigu kas nors neapgalvotai pasielgė ar ką pasakė, neimkite į galvą, ramiai eikite tikslo link. Veikiausiai sulauksite darbo vadovo palankumo. Jei jums to reikia, nedvejodami pasinaudokite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Visi šios dienos norai ir sumanymai – tik niekuo nepagrįstos iliuzijos, mat viskas daug paprasčiau ir net ranka pasiekiama. Tereikia prisiminti tuos, kuriuos kažkodėl atstūmėte. Grąžinkite skolas. Iš tiesų prasideda didelės sėkmės laikotarpis!

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Šią dieną gali aplankyti įvairiausi jausmai: įkvėpimas, aistra, abejonės, švelnumas. Norėsite fizinio ir dvasinio artumo su mylimu žmogumi. Jausite, kad tuoj tuoj nusišypsos sėkmė, tereikia pasikliauti intuicija ir apeiti visus nematomus akmenis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Galite kuo nors nusivilti. Veikiausiai visai netikėtai dalyvausite susibūrime, kur susipažinsite su labai reikalingu ir kūrybingu žmogumi. Vakare surenkite iškilmingą vakarienę arba patys pasipuoškite ir eikite į svečius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Tikėtina, kad visą dieną jaudinsitės dėl darbo reikalų. Verčiau nesikrimskite ir kuo uoliau atlikite pareigas. Atsargiai elkitės su vaistais ir chemikalais. Nušveiskite namų laiptus, o vakare pasilepinkite vandens procedūromis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Jei nesusitvarkysite su savo ambicijomis, gali būti, kad aplink matysite tik išdavystes. Vargas, jei imsite ginčytis su žmogumi, turinčiu hipnozės jėgą. Verčiau teikite dovanas, prisipažinkite mylintis, organizuokite šventę šeimos nariams.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Šią dieną būsite imlūs, todėl verta išnaudoti ir patarimus, ir perskaitytas mintis. Papuoškite namus gėlėmis, išsitraukite gražius indus, klausykitės mielos muzikos. Išklausyti tetų ar dėdžių, su kuriais sieja kraujo ryšys. Tik neįsileiskite į namus svetimų žmonių, per daug greitai nepatikėkite paramos prašytojais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Per visą dieną būsite romantiškai nusiteikęs, pilnas svajonių, vertingų idėjų. Ir visu tuo tiesiog trokšite pasidalyti su aplinkiniais. Sunkiai susikaupsite, tad imtis kokio nors darbo bus labai sunku. Tikėtina, kad galite tapti aferistų taikiniu. Šią dieną labiausiai tinka žalių atspalvių drabužiai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Pasitasikys akimirka, kai galėsite labai pagerinti savo finansinę padėti ir net „ačiū“ niekam nereikės sakyti. Papildomų pinigų atsiras, jei pasinaudosite savo meniška prigimtimi. Tinkama diena keisti darbą, tik būkite atidūs pasirašydami sutartis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24