Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 21 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Pasistenkite, kad šios dienos karinga nuotaika nesugadintų santykių su draugais ir bendraminčiais. Per visą dieną galite jausti, kad kažkaip spaudžia galvą, kad gerų minčių sugaudyti negalite. Netinkamas metas eiti pas stpmatologą, darytis kokias nors veido gražinimo procedūras.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Gali atrodyti, kad kažkuriuos tikslus įgyvendinote, kad greitai baigsis dar vienas darbų ir didelių pastangų etapas. Tik nepradėkite pirma laiko džiaams į namus kviestis. Rengtis patariama mėlynais ir žaliais drabužiais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Prasideda jūsų laikas švęsti gimtadienį, būti dėmesio centre, priimti sveikinimus ir gauti dovanas. Kiekvienam iš jūsų savo laiku priartės gimtadienis, žadėdamas ir naujų galimybių, ir idėjų. Šią dieną jūsų draugams gali prireikti pagalbos, gero žodžio ar rekomendacijos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Prasideda laikas, kai turite gauti savo ilgo ir kruopštaus darbo dividendų. Nuo šios dienos pradėkite atidžiai dairytis ir įžvelkite, kur slypi jūsų didžiosios pajamos. Tikėtina, kad būtent šią dieną kas nors grąžins skolą. Patariama rengtis naujais drabužiais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Išlaikykite blaivią galvą (visomis prasmėmis). Stenkitės, kad jūsų partneriams būtų lengva bendrauti su jumis, kad jie nejustų nepatogumų ar būtinybės paklusti. Džiaukitės, jei kolegos sulauks pagyrų, paskatinimų, perspektyvių pasiūlymų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Tikėtina, kad atsiras galimybė keisti darbą ar jo sąlygas. Tarsi iš niekur gali nukristi solidi darbo vadovo vieta. Kas nors gali grąžinti skolą, kurios jau ir nesitikėjote. Valgykite skanius sumuštinius su gardžiomis salotomis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Norėsite pasirodyti visu grožumu, vilios pripažinimas. Visai nebūtina ką nors neįtikėtino nuveikti, pakaks pabendrauti su visuomenėje žinomu žmogumi, jei reikia, gauti jo rekomendaciją. Nuo šios dienos kūrybingi ir sportiški Svarstyklių ženklo žmonės gali pajusti, kad netrukus išsipildys ilgai brandintas noras. Šią dieną pasimėgaukite skaniomis užkandėlėmis, užkepėlėmis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Jei namuose esate pradėjęs didelį remontą, pats metas susikaupti ir jį baigti. Po šiuo ženklu gimusių dailininkų ir artistų gyvenime gali rastis turtingas globėjas ar rėmėjas, padėsiantis įgyvendinti nerealius sumanymus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Viena fraze galima įvardyti šios dienos situaciją: susilpnėjusios pozicijos. Gali apimti jausmas, kad po kojomis pradeda rastis neįspėjama pelkė, galinti bet kurią akimirką įsiurbti. Gelbėti gali tik labai mylintys artimieji ir žinios. Pasistenkite vengti raudonų drabužių ir aksesuarų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Nepykite ant situacijų, o juo labiau ant konkrečių žmonių, jei jaučiatės skriaudžiamas, ko nors neturintis. Visas pareigas atlikite sąžiningai ir neeikvokite energijos ginčams. Tiesiog toks laikotarpis – reikia išlaukti. Nekelkite nuo žemės jokių rastų metalinių daiktų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Jei katė perbėgs kelią (į užantį), meskite lauk iš galvos visas naujas idėjas, nes tai ženklas, kad dar ne laikas įgyvendinti naujus sumanymus. Norėsite bent šiek tiek daugiau sau leisti, o tiksliau – pasimėgauti gyvenimu. Šią dieną pasiruoškite paprastų, bet skanių patiekalų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Nuo šios dienos rasite laiko pailsėti gražioje aplinkoje. Nematomos jėgos nušluos bėdas nuo jūsų kelio, nuginkluos visus priešus ar linkinčius blogų dalykų. Tai smagumėlis! Kaip ant delno pamatysime visus skriaudikus. Gali kilti mintis emigruoti į Indiją, į Tibetą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24