Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erotinis savaitės horoskopas

Erotiška ir gundanti XX a. moteris
Sexplius.lt nuotr. / Erotiška ir gundanti XX a. moteris
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jūsų dėmesiui erotinis savaitės horoskopas (kovo 16 - 22 dienoms).

AVINAS
Šią savaitę jums nusimato gana rimti pokyčiai seksualiniame gyvenime. Pirmiausiai iš jūsų pusės bus pastebimas seksualinis atšalimas savo partneriui būtent šios savaitės bėgyje. Jei pirmadienį jums dar norėsis intymių glamonių, tai link sekmadienio entuziazmo neliks ir kvapo. Tačiau paraleliai išaugs susidomėjimas kitam objektui. Tikėtina, kad pirmiau tai bus susidomėjimas kaip asmenybe, tačiau palengva gali peraugti į audringą meilės romaną. Žinoma, situacija - rizikinga ir gali suteikti daug sunkumų, tačiau atomazga – džiuginanti, todėl belieka žengti pirmą žingsnį. O toliau tarsi viskas savaime susiklostys.

JAUTIS
Šį periodą jūsų santykiai su mylimu žmogumi bus ne visai harmoningi, tačiau seksualinis gyvenimas dėl to tik išloš. Po barnių ir ginčų ant jūsų abiejų tiesiog užgrius stiprus seksualinis noras, kuris pareikalaus neatidėliotino veikimo. Todėl seksas bus kaip niekada audringas. Ir tai gerai visomis prasmėmis: patirsite fizinį ir emocinį pasitenkinimą, o susitaikius, tarpusavio ryšiai tik sustiprės. Šį idilišką vaizdą turėtų kiek sugadinti nedidelis seksualinis nesusipratimas savaitės pabaigoje. Todėl reikėtų būti atidesniems ir dėmesingesniems vienas kitam, o sekso bus per akis.

DVYNIAI
Šią savaitę jūs būsite pasiruošę naujiems pojūčiams ir emocijoms, nes tikėtina pažintis su įdomiu ir maloniu žmogumi. Jūsų seksualinis gyvenimas, panašu, atsidūrė aklavietėje, todėl reikalinga kuo skubesnė reorganizacija. O pretendentų rekonstruojant jūsų asmeninį gyvenimą tikrai netrūks.Todėl jūsų užduotis – tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje prisileisti juos prie savęs. Tačiau geriau būtų, kad apie tai neprasitartumėte nei draugams, nei pažįstamiems, nei giminėms, kaip kad ne kartą buvo iki šiol. Tada ir jūsų seksualinis gyvenimas grįš į vėžes. Todėl susikaupkite ir atsakykite jam (jai) teigiamai, o naujasis sekso partneris padarys jums viską, ko reikia. Tik tokiu atveju jums nestigs sekso ne tik šią savaitę.

VĖŽYS
Šią savaitę pasistenkite rasti laiko partneriui. Kuo daugiau dėmesio jam skirsite, tuo geriau jums, nes bus atsilyginta nepamirštamu seksu! Beje, naujovių lovoje jums neišvengti. Visa tai su sąlyga, kad jūs pažįstami daugiau nei savaitę! Savaitės viduryje likimas vėl turėtų jums nusišypsoti. Galų gale jūsų santykiuose įsiviešpataus pusiausvyra, todėl beliks jus tik pasveikinti. Vienas kito nesupratimas ir ginčai atitols, o jūs galėsite lepintis dėmesio spinduliuose. Trečiadienis ir šeštadienis bei sekmadienis – geras laikas susitikimams ir romantiškiems pasimatymams. Jei jūsų seksualiniame gyvenime yra kažkas, kas jus ne visai tenkina, tai pamėginkite būtent per išeigines tą reikalą pataisyti. Būkite ryžtingi ir nepalenkiami, nes to klausimo be jūsų niekas kitas neišspręs.

LIŪTAS
Savaitės pradžioje nieko reikšmingesnio meilės fronte neįvyks, nes didelis užimtumas darbe surys visą jūsų laiką ir mintis. Tačiau savaitės viduryje jūsų seksualumas nebeduos kažkam ramiai gyventi ir kvėpuoti. Tikėtina, kad tas žmogus jau seniai reiškia jums simpatiją, tik niekaip negali pereiti prie aktyvių veiksmų. Tačiau, patikėkite, būtinai pereis. Ir taip, kad visa tai baigsis audringu seksu artimiausiu metu, gal net per išeigines, kuris padovanos jums ne tik stulbinamą fizinį pasitenkinimą, bet ir krūvą teigiamų emocijų. Jūs būsite ne tik pakylėti, bet tiesiog pasirengę skristi.

MERGELĖ
Visą savaitę partneris jus erzins savo užsispyrimu, kuris net persiduos jums. Pirmadienį ir ketvirtadienį galvokite ne tik, ką kalbate, bet ir ką galvojate, kad neišprovokuotumėte pavydo priepuolių iš partnerio pusės. Tačiau nereikėtų pernelyg stipriai nerimauti: savaitės pabaigoje nesutarimai bus panaikinti meilės aktu. Žvaigždės pataria: išmokite klausytis savo partnerio sekso metu. Tai nereiškia, kad jūs turėtumėte vykdyti visus partnerio seksualinius norus. Tačiau jei jis (ji) paprašys kažko labai pikantiško, tai greičiausiai jis tam turi priežasčių. Vadinasi, tai ir reikėtų daryti.

SVARSTYKLĖS
Šį periodą jums nebus lygių lovoje. Jūs būsite ne tik artistiški, bet ir itin jausmingi bei dėmesingi. Taip pat šią savaitę jūs būsite užsiėmę svarbesniais ir skubesniais reikalais, todėl asmeninis gyvenimas, greičiausiai, bus rezervuotas. Būtent iš jo jūs „skolinsitės“ laiką. Kaip tokia padėtis turėtų atsiliepti jūsų santykiams – niekam ne paslaptis. Tačiau jums ganėtinai pasiseks, nes jūsų neaplenks partnerio (ės) supratimas ir palaikymas. O jei vis dėlto tai neįvyktų, per daug nesielvartaukite. Tai reiškia, kad jūsų partneris užsiėmęs svarbesniais dalykais ir jumis ne itin domisi.Todėl ir jums nėra ko laukti.

SKORPIONAS
Šią savaitę neafišuokite net artimiausiems sao draugams savo malonios pažinties ir svaiginančių perspektyvų meilės sferoje. Apskritai, pirmiau išsiaiškinkite su savo nesibaigiančiais susižavėjimais priešingos lyties atstovams. Atėjo pasirinkimo metas: reikėtų pagaliau nuspręsti, kas jūsų gyvenime turėtų užimti svarbią vietą. Antradienį jūsų artimam žmogui gali prireikti palaikymo ar pagalbos. Trečiadienį pasistenkite neapsunkinti ir taip pakankamai įtemptos situacijos tarpusavio santykiuose. Savaitgalio dienomis būsite stebėtinai dėmesingi ir rūpestingi. Partneris(ė) bus tiesiog apkerėtas jumis. Tačiau reikėtų nepersistengti, kad paskui neatsisėstų jums ant sprando.

ŠAULYS
Šią savaitę jūsų širdis gali tiesiog ištirpti nuo švelnumo. Aišku, užšąldyti jos ir nereikėtų, tačiau vertėtų kažkiek sustiprinti ją sveiko egoizmo doze. Jei nesusidorosite su užduotimi, jums greičiausiai atsisės ant sprando. Todėl bent kolkas pabūkite vienumoje, nes tada ir suprasite, ko iš tikrųjų norite pasiekti meilėje ir sekse, kokios vertybės jums svarbios. O visokie erotiniai pasilinksminimai ir kiti gyvenimo džiaugsmai niekur nuo jūsų nepabėgs… Dabar svarbu išlaikyti atitinkamą pauzę ir neskubėti pulti į glėbį. Pamatysite, kad džiugių ir šviesių akimirkų neteks ilgai laukti.

OŽIARAGIS
Šią savaitę jūs ne kartą turėtumėte atsidurti palaimos viršūnėje. Tačiau, deja, harmoningas santykių periodas ilgai nesitęs… Ir nuo to, kokiu greičiu ir iš kokio aukščio jums teks kristi, priklausys jūsų pasikalbėjimas su partneriu(e). Planetų išsidėstymas šios savaitės bėgyje apskritai pagreitins pokyčius jūsų asmeniniame gyvenime, todėl dabar reikėtų susilaikyti nuo bet kokių eksperimentų. Taip jums pavyks sukaupti ne tik fizinių jėgų, bet ir seksualinės energijos.

VANDENIS
Žvaigždės šią savaitę – jūsų pusėje: turėtų būti sėkminga bet kokia veikla, susijusi su intymiais santykiais. Taip pat turėtų atsirasti puiki proga pakelti savo profesinį seksualinį lygį… Tačiau dė to guls didžiulė atsakomybė ant jūsų pečių. Jums rodomas pasitikėjimas ir laukiama jūsų pagalbos gilinantis į Kamasutros mokymus. Svarbiausia, kad dėl to nenukentėtų jūsų asmeninis gyvenimas. Tačiau reikėtų jau ketvirtadienį susimąstyti, kaip pakeisti savo santykius su partneriu į gerąją pusę, antraip gali būti kažkas labai svarbaus negrįžtamai prarasta.

ŽUVYS
Šią savaitę pasistenkite išvengti pavydo ir egoizmo proveržių romantiškuose santykiuose. Galimas nesusikalbėjimas su priešingos lyties atstovu. Būtina tvardyti savo emocijas ir nevertėtų tikėtis, kad prieš jus puls ant kelių ir pradės atgailauti. Nors jums ir bus sunku parodyti savo švelnumą ir supratimą, tačiau pasistenkite. Nuoširdžiai ir atvirai pakalbėkite su partneriu(e). Jei nepavyks to padaryti, blogiausiu atveju, reikėtų palaukti bent pora dienų, o paskui turėtumėte įveikti šį nelengvą uždavinį, kaip palaikyti normalius santykius su partneriu(e).

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24